24 turas: dar vienas "Sevilla" kluptelėjimas © Eurofootball.lt
Vienu perspektyviausių Europos trenerių laikomo vokiečio Berndo Schusterio vadovaujama kukli Madrido "Getafe" vienuolikė ir toliau yra tikras siaubas Ispanijos čempionato lyderiams. Sekmadienį 24-o turo rungtynėse Ispanijos sostinės priemiesčio ekipa namuose sužaidė nulinėmis lygiosiomis su antrą vietą užimančia "Sevilla". Tuo netruko pasinaudoti "Barcelona", namuose 3-0 sutriuškinusi Bilbao "Athletic" futbolininkus ir tapusi vienvalde čempionato lydere.

B.Schusterio auklėtiniai patvirtino, kad "Coliseo" stadionas - jų tvirtovė: "Getafe" šiemet namuose praleido vos tris įvarčius ir pralaimėjo tik kartą, o šįkart sustabdė net rezultatyviausią lygos žaidėją Fredericą Kanoute.

Sėkmingai "Sevilla" kluptelėjimu pasinaudojo iki tol pirmą vietą besidalinę "Barcelona" futbolininkai, namuose 3-0 sutriuškinę Bilbao "Athletic" vienuolikę. Po ilgos pertraukos Katalonijos superklubo startinėje sudėtyje pasirodė ir įvartį įmušė skandalą sukėlęs kamerūnietis Samuelis Eto`o.

"Barcelona" į priekį išsiveržė pirmojo kėlinio viduryje, kai įvartį į savus vartus įsimušė "Athletic" gynėjas Fernando Amorebieta, o po septynių minučių rezultatą padvigubino saugas Xavi. Iki pirmojo kėlinio pabaigos likus žaisti keturias minutes trečią įvartį įmušė S.Eto`o.

Ši pergalė turėtų palengvinti įtemptą situaciją Katalonijos klube, kuris neseniai Ispanijos čempionate pralaimėjo "Valencia", o Čempionų lygoje - "Liverpool".

Sevilijos klubo nesėkme nepasinaudojo į trečią vietą dėl geresnio įvarčių santykio grįžusi "Valencia", svečiuose nesugebėjusi įveikti lygos autsaiderio Taragonos "Gimnastic". Svečiai pirmavo po Joaquino įvarčio antrojo kėlinio viduryje, tačiau "Gimnastic" išlygino rezultatą antrą pridėtinio laiko minutę, kai galva pasižymėjo Rubenas Castro.

Trečią pergalę iš eilės iškovojo puikią formą demonstruojantys Barselonos "Espanyol" futbolininkai, šįkart svečiuose 2-0 įveikę Pamplonos "Osasuna" vienuolikę.

Trijų pralaimėjimų iš eilės seriją nutraukė "Villarreal", įvarčiu jau per pridėtinį laiką išplėšę pergalę namuose prieš "Mallorca" ir pakilę į 12-ą vietą. Tuo tarpu Balearų salyno futbolininkai pavojingai balansuoja ties iškritimo į žemesnę lygą riba.

Galimybe aplenkti šeštadienį lygiosiomis sužaidusius Madrido "Atletico" nepasinaudojo "Zaragoza", Valensijoje sužaidusi be įvarčių su "Levante".

Statistika

Vigo "Celta" 2 - 2 Santandero "Racing"
25` [1 - 0] Fernando Baiano (11 m.)
33` [2 - 0] Habib Bamogo
55` [2 - 1] Pedro Munitis
79` [2 - 2] Christian Alvarez (11 m.)

Madrido "Getafe" 0 - 0 "Sevilla"

Valensijos "Levante" 0 - 0 "Zaragoza"

90` iš aikštės pašalintas Inaki Descarga ("Levante")

Pamplonos "Osasuna" 0 - 2 Barselonos "Espanyol"
13` [0 - 1] Corominas
65` [0 - 2] Raul Tamudo

76` iš aikštės pašalintas Corominas

Sevilijos "Betis" 0 - 0 Huelvos "Recreativo"

"Villarreal" 2 - 1 "Mallorca"
26` [0 - 1] Guillermo Pereyra
38` [1 - 1] Jon Dahl Tomasson
90` [2 - 1] Fabricio Fuentes

Taragonos "Gimnastic" 1 - 1 "Valencia"
62` [0 - 1] Joaquin
90` [1 - 1] Ruben Castro

"Barcelona" 3 - 0 Bilbao "Athletic"
23` [1 - 0] Fernando Amorebieta (į savus vartus)
30` [2 - 0] Xavi
41` [3 - 0] Samuel Eto`o