26 turas: puiki "Deportivo" pergalė bei dar viena "Valencia" nesėkmė © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijoje buvo sužaistos penkerios šalies pirmenybių 26 turo kovos, tuo tarpu dar dvi rungtynės prasidės kiek vėliau Lietuvos laiku.

Puikią pergalę prieš savus žiūrovus iškovojo La Korunijos "Deportivo". Komanda rezultatyviame mače, rezultatu 5-3 įveikė Santandero "Racing".

Pirmasis rungtynių įvartis buvo įmuštas sužaidus vos 20 sekundžių, kai Jonathanas Pereira gavęs perdavimą iš komandos draugo pelnė įvartį. 24 minutę "Deportivo" rezultatą išlygino, kai pasižymėjo Juanas Rodriguezas. Tačiau jau netrukus svečiai vėl buvo priekyje, kai pasinaudojęs J.Pereiros perdavimu, puolėjas Nikola Žigičius pelnė įvartį.

Vos prasidėjus atram kėliniui rezultatas vėl tapo lygus - greitos kontraatakos metu pasižymėjo Ivanas Sanchezas Riki. Po septynių minučių "Deportivo" jau pirmavo, kai turėta proga pasinaudojo Angelis Lafita.

Sužaidus vos minutę šeimininkai pelnė dar vieną įvartį - kontraatakos metu, Juanas Valeronas perdavė kamuolį Riki, kuris ir pelnė įvartį. "Deportivo" ir toliau buvo 'ant bangos' ir 67 minutę dar vieną įvartį pelnė Joanas Verdu. Visgi "Racing" sugebėjo atsakyti ir mačui artėjant į pabaigą dar pasižymėjo Jesusas Berrocalas.

Ir toliau iš nesėkmių liūno negali išlipti "Valencia" ekipa, kuri išvykoje 1-2 pralaimėjo absoliučiai autsaideriai "Numancia". Visgi svečiai pirmieji įsiveržė į priekį, kai 10 minutę įvartį pelnė saugas Vicente. Dar per pirmajį kėlinį "Numancia" rezultatą išlygino, kuomet pasižymėjo Carlosas Aranga.

O pačioje antrojo kėlinio pradžioje Javieras Barkero pelnė dar vieną įvartį, kuris, kaip vėliau pasirodė, ir tapo lemiamu.

La Korunijos "Deportivo" 5 - 3 Santandero "Racing"
1' [0 - 1] Jonathan Pereira
24' [1 - 1] Juan Rodriguez
33' [1 - 2] Nikola Zigic
51' [2 - 2] Ivan Sanchez Riki
58' [3 - 2] Angel Lafita
59' [4 - 2] Ivan Sanchez Riki
67' [5 - 2] Joan Verdu
79' [5 - 3] Jesus Berrocal

"Recreativo" 2 - 3 "Valladolid"
10' [0 - 1] Jonathan Sesma González
24' [0 - 2] Henok Goitom
25' [1 - 2] Adrian (iš 11 metrų baudinio)
48' [1 - 3] Henok Goitom
87' [2 - 3] Javier Gallego Camunas

65' iš aikštės išvytas Henok Goitom ("Valladolid")
89' iš aikštės išvytas Rubio ("Valladolid")

"Numancia" 2 - 1 "Valencia"
10' [0 - 1] Vicente
42' [1 - 1] Carlos Reina Aranda
52' [2 - 1] Jose Javier Barkero

"Mallorca" 3 - 3 Sevilijos "Real Betis"
29' [0 - 1] Mark Gonzalez
31' [0 - 2] Mehmet Aurelio
69' [0 - 3] Arturo Arzu
72' [1 - 3] Gonzalo Castro
75' [2 - 3] Pierre Webo
82' [3 - 3] Gonzalo Castro

Pamplonos "Osasuna" 1 - 2 "Sporting Gijon"
8' [0 - 1] David Barral
19' [0 - 2] Diego Castro
29' [1 - 2] Javad Nekounam (iš 11 metrų baudinio)

"Sevilla" 2 - 1 "Almeria"
5' [1 - 0] Frederick Kanoute
62' [2 - 0] Renato
70' [2 - 1] Alvaro Negredo (iš 11 metrų baudionio)

Madrido "Getafe" 1 - 2 "Malaga"
30' [0 - 1] Eliseu
45' [0 - 2] Nabil Baha
74' [1 - 2] Cosmin Contra

73' iš aikštės išvytas Iban Javier Cuadrado ("Malaga")
90' iš aikštės išvytas Roberto Soldado ("Getafe")