27 turas: triuškinanti "Racing" klubo pergalė © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijos pirmenybėse buvo žaidžiamos šešerios 27-tojo turo rungtynės, tuo tarpu dar du mačai prasidės kiek vėliau Lietuvos laiku.

Triuškinamą pergalę namuose iškovojo Santandero "Racing" klubas, kuris net 5-0 įveikė "Numancia". Įdomu tai, kad visi įvarčiai buvo įmušti jau pirmame kėlinyje.

Pirmasis pasižymėjo Oscaras Serrano, kuris įvartį pelnė 16 mačo minutę. Jau netrukus, po Peterio Luccino įvarčio, rezultatas padvigubėjo.

Sužaidus apie pusvalandį, puolėjas Nikola Žigičius pelnė įvartį ir mačo rezultatas tapo jau 3-0. 40 rungtynių minutę tas pats N.Žigičius pelnė dar vieną įvartį, o paskutinę kėlinio minutę "Numancia" galutinai sutraiškė Oscaro Serrano tiksus smūgis.

Pergalę iš savo rankų išleido namuose rungtyniavusi "Malaga", kuri 2-2 sužaidė su "Sevilla".

Įvarčius šeimininkų gretose pelnė Salva Ballesta, o "Sevilla" ekipoje mačo pabaigoje pasižymėjo Fredericas Kanoute bei Luisas Fabiano.

Pergales ture taip pat iškovojo "Valladolid", "Atletico" ir "Sportin Gijon" futbolininkai. Tuo tarpu mačai tarp "Mallorca" ir "Espanyol" bei "Real Betis" ir "Osasuna" baigėsi taikiai.

"Malaga" 2 - 2 "Sevilla"
19' [1 - 0] Salva Ballesta
32' [2 - 0] Salva Ballesta
74' [2 - 1] Frederic Kanoute
84' [2 - 2] Luis Fabiano

81' iš aikštės pašalintas Javier Calleja ("Malaga")

Barselonos "Espanyol' 3 - 3 "Mallorca"
39' [0 - 1] Juan Fernando Arango
56' [1 - 1] Jose Maria Callejon
60' [1 - 2] Cleber Santana
70' [1 - 3] José Manuel Jurado Marín
71' [2 - 3] Ivan de la Pena
82' [3 - 3] Anderson Luis de Carvalho Nene

64' iš aikštės pašalintas Hurtado Perez Moisés ("Espanyol")

Sevilijos "Real Betis" 0 - 0 Pamplonos "Osasuna"

"Sporting Gijon" 3 - 2 La Korunijos "Deportivo"
48' [1 - 0] Luis Moran
52' [2 - 0] David Barral
67' [2 - 1] Sergio
71' [3 - 1] Jose Angel
85' [3 - 2] Ivan Sanchez Riki

Santandero "Racing" 5 - 0 "Numancia"
16' [1 - 0] Oscar Serrano
27' [2 - 0] Peter Luccin
33' [3 - 0] Nikola Zigic
40' [4 - 0] Nikola Zigic
45' [5 - 0] Oscar Serrano

"Valladolid" 1 - 0 Madrido "Getafe"
86' [1 - 0] Fabian Canobbio

75' iš aikštės pašalintas Mario Alvarez ("Getafe")

Madrido "Atletico" 3 - 2 "Villarreal"
19' [0 - 1] Matias Fernandez
52' [0 - 2] Ruben Cani
53' [1 - 2] Sergio Aguero
80' [2 - 2] Diego Forlan
83' [3 - 2] Antonio Lopez

3' Diego Forlan ("Atletico") nerealizavo 11 metrų baudinio
65' iš aikštės pašalintas Javier Venta ("Villarreal")

"Almeria" 0 - 2 "Barcelona"
53' [0 - 1] Bojan Krkic
56' [0 - 2] Bojan Krkic