28 turas: Aštrėja kova dėl išlikimo © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaidus septynerius 28-ojo "Ligue 1" pirmenybių turo mačus įtempta kova vyksta ne tik dėl pirmųjų pozicijų, tačiau ir dėl išlikimo - 9-oje vietoje esančią "Monaco" ekipą nuo 18-osios pozicijos skiria vos 4 taškai.

Situacija galėjo būti dar prastesnė, tačiau "Monaco" futbolininkai šiame ture kiek netikėtai 3-2 įveikė dėl pirmųjų pozicijų šį sezoną vėl kovojančią "Toulouse" vienuolikę. Tulūzos futbolininkai šiame mače du kartus pirmavo po Pierre-Andre Gignaco ir Mauro Cetto įvarčių, tačiau "Monaco" abu kartus rezultatą išlygino, o paskutinę mačo minutę Igoris Lolo išplėšė pergalę aikštės šeimininkams.

Ramiai jaustis negali ir taip pat pergales šeštadienį iškovoję "Sochaux" bei "Valenciennes" klubai, atitinkamai esantys 15-oje ir 11-oje pozicijose ir nuo iškritimo zonos atsiplėšę vos 2 ir 3 taškais.

Į 5-ąją poziciją, aplenkęs "Toulouse" bei "Rennes", po šio turo pakilo "Lille" klubas, išvykoje minimaliu rezultatu 0-1 įveikęs 19-oje pozicijoje žengiančią "Caen" ekipą. Pergalingą įvartį nugalėtojams 60-ąją minutę pelnė Fernandesas Michel Bastosas.

TRis taškus į savo sąskaitą šeštadienį įsirašė ir 3-ąją poziciją bent laikinai pakilo "Bordeaux" futbolininkai, namuose 2-1 palaužę "Nice" ekipą. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Marouane`as Chamakhas bei Henrique, o Nicos ekipai paguodos įvartį pelnė 11-os metrų baudinį realizavęs Habibas Bamogo.

28-ojo turo rezultatai:

"%c00036" 3 - 2 "%c00092"
26` [0 - 1] Pierre-Andre Gignac
39` [1 - 1] Frederic Nimani
67` [1 - 2] Mauro Cetto
75` [2 - 2] Francois Modesto
90` [3 - 2] Igor Lolo

"%c00206" 0 - 1 "%c00094"
60` [0 - 1] Fernandes Michel Bastos

"%c00064" 2 - 1 "%c00090"
18` [1 - 0] Marouane Chamakh
24` [1 - 1] Habib Bomogo (iš 11m.)
47` [2 - 1] Henrique

"%c00098" 2 - 2 "%c00067"
2` [1 - 0] Thorstein Helstad
18` [2 - 0] Gervinho
75` [2 - 1] Jires Ekoko
90` [2 - 2] Moussa Sow

"%c00066" 1 - 1 "%c00293"
25` [1 - 0] Guirane Ndaw
76` [1 - 1] Jeremy Morel

"%c00065" 2 - 1 "%c00254"
13` [1 - 0] Ryan Boudebouz
42` [1 - 1] Youssouf Hadji
78` [2 - 1] Vaclav Sverkos

"%c00306" 3- 2 "%c00366"
24` [0 - 1] Peter Franquart
41` [1 - 1] Jose Saez
75` [2 - 1] Jonathan Lacourt
81` [2 - 2] Kevin Anin
90` [3 - 2] Johan Audel