28 turas: Į čempionų titulą pretenduoja 3 komandos © Eurofootball.lt
Rusijos "Premier" lygoje sužaisti 28-ojo turo susitikimai. Išliko intriga kovoje dėl čempionų titulo, nes čempionato lyderis prarado du taškus ir taip leido dviems persekiotojams jį prisivyti.

Maskvos "CSKA" sužaidė lygiosiomis su Samaros "Krylja Sovetov" ir dabar su 56 taškais vos vienu lenkia kitą sostinės ekipą "Lokomotiv", iškovojusią itin svarbią pergalę išvykoje prieš Permės "Amkar".

Po pergalės prieš "Saturn" vilčių kovoti dėl aukso dar nepraranda ir Sankt Peterburgo "Zenit" klubas, tuo tarpu "Torpedo", šiame ture įveikęs Vladikaukazo "Alania" vienuolikę, tebeturi tik teorinių galimybių.

Į septintąją vietą pakilo Maskvos "Spartak", po argentiniečio F.Cavenaghi įvarčio paskutinę minutę nugalėjęs miesto ir turnyrinės lentelės kaimyną "Moskva". Šeštą poziciją beveik užsitikrino Jaroslavlio "Shinnik", minimalia persvara palaužęs "Rostov" komandą.

Dvyliktoje vietoje atsidurė Maskvos "Dinamo" klubas, be įvarčių baigęs mačą su absoliučiu autsaideriu Volgogrado "Rotor". Su lyga greičiausiai atsisveikins ir kitas autsaideris Krasnodaro "Kuban", Kazanėje patyręs pralaimėjimą prieš vietos "Rubin".

Iki pirmenybių pabaigos liko 2 turai, kurie bus sužaisti lapkričio 7 ir 11 dienomis.

Turnyrinė lentelė

28 turo statistika

"%c00118" 2 - 3 "%c00114"
35` [1 - 0] Hector Bracamonte
44` [1 - 1] Mihajlo Pjanovic
47` [1 - 2] Mihajlo Pjanovic
62` [2 - 2] Oleg Kuzmin
90` [2 - 3] Fernando Cavenaghi

R.Džiaukštas ("Moskva") žaidė visas rungtynes, I.Dedura ("Spartak") žaidė iki 25 minutės, nes dėl patirtos traumos buvo pakeistas

"%c00076" 1 - 0 "%c00115"
35` [1 - 0] Anton Khazov

"%c00072" 1 - 1 "%c00113"
2` [1 - 0] Vagner Love
53` [1 - 1] Karen Dokhoyan

D.Šemberas ("CSKA") žaidė visas rungtynes, R.Poškus ("Krylja") rungtynėms registruotas nebuvo

"%c00112" 3 - 2 "%c00117"
20` [0 - 1] Mirjalol Kasymov
26` [1 - 1] Andreas Oper
40` [1 - 2] Albert Sarkisyan
74` [2 - 2] Aleksandr Panov
80` [3 - 2] Aleksandr Panov

M.Samusiovas ("Torpedo") žaidė iki 70-os, N.Barasa ("Alania") iki 85-os minutės

"%c00120" 0 - 1 "%c00075"
30` [0 - 1] Winston Parks

D.Česnauskis ("Lokomotiv") aikštėje nepasirodė

"%c00116" 0 - 0 "%c00110"

Ž.Karčemarskas ("Dinamo") aikštėje nepasirodė

"%c00074" 2 - 0 "%c00122"
54` [1 - 0] Denis Boyarintsev
62` [2 - 0] Denis Boyarintsev

"%c00111" 1 - 3 "%c00073"
20` [0 - 1] Oleg Vlasov
55` [1 - 2] Igor Denisov
68` [1 - 3] Alexandr Kerzhakov (11m.)
70' [1 - 3] Sergey Rogachev