29 turas: "Aberdeen" įsitvirtino trečioje vietoje © Eurofootball.lt
Šeštadienį Škotijoje buvo sužaistos ketverios 29-o turo rungtynės, kuriose pergales šventė lyderis Glazgo "Celtic", turnyrinės lentelės viduryje žengiantys "Kilmarnock" bei "Inverness" ir trečioje vietoje įsitvirtines "Aberdeen".

Net 22-ių taškų persvarą čempionate turintis Glazgo "Celtic" namuose 2-1 įveikė turnyro autsaiderį "Dunfermline". Šeimininkai į priekį išsiveržė į priekį rungtynių pradžioje, kai iš arti pasižymėjo Kenny Milleris. Būtent jis vėliau neišnaudojo dviejų progų iš arti padidinti persvarą, kol antrajame kėlinyje po keitimo aikštėje pasirodęs Janas Vennegooras of Hesselinkas padvigubino rezultatą.

Rungtynėms artėjant į pabaigą Adamas Hammillas sušvelnino rezultatą ir to įkvėpti svečiai paskutinėmis rungtynių minutėmis sukėlė nemažai problemų čempionato lyderiams.

Tuo tarpu "Aberdeen" kiek netikėtai šventė pergalę 2-1 prieš "Falkirk", kadangi aikštės šeimininkai dominavo aikštėje didžiąją rungtynių dalį.

Pergales šventė ir turnyrinės lentelės viduryje žengiantys "Kilmarnock" bei "Inverness CT" klubai. Pirmieji svečiuose 2-0 įtikinamai įveikė priešpaskutinę vietą užimantį "St Mirren", o "Inverness" namuose minimaliu rezultatu palaužė "Dundee United".

Antroje vietoje žengiantys Glazgo "Rangers" sekmadienį Edinburge susikaus su vietos "Hibernian", o kita Škotijos sostinės komanda - "Hearts" - vadovaujami laikinojo trenerio pirmadienį svečiuose žais su devintą vietą užimančiu "Motherwell". Šių rungtynių antrąjį kėlinį tiesiogiai transliuos "Tango TV".

Statistika

Glazgo "Celtic" 2 - 1 "Dunfermline"
4` [1 - 0] Kenny Miller
76` [2 - 0] Jan Venegoor of Hesselink
87` [2 - 1] Adam Hammill

"Falkirk" 1 - 2 "Aberdeen"
16` [0 - 1] Gary Dempsey
61` [0 - 2] Ricky Foster
66` [1 - 2] Dean Holden

"Inverness CT" 1 - 0 "Dundee United"
90` [1 - 0] Barry Wilson

90` iš aikštės pašalintas Grant Munro ("Dundee Utd")

"St Mirren" 0 - 2 "Kilmarnock"
58` [0 - 1] Colin Nish
78` [0 - 2] Colin Nish