29 turas: Triuškinama "P.S.G" nesėkmė © Eurofootball.lt
Savaitgalį Prancūzijoje vyko 29-ojo "Ligue 1" pirmenybių turo rungtynės, po kurių įtampa turnyrinės lentelės viršuje išliko maksimali.

Ir toliau čempionate pirmauja pergalę po keletos nesėkmingų rungtynių iškovojęs "Lyon" klubas, namuose 2-0 įveikęs "Sochaux" ekipą. Įvarčius nugalėtojams pelnė pirmajame kėlinyje pasižymėjęs Edersonas bei antroje rungtynių pusėje kamuolį į vartus pasiuntęs Anthony Mounier.

Vos vienu tašku nuo lyderiu atsilieka taip pat pergalę savaitgalį šventęs "Marseille" klubas. Šį kartą Marselio futbolininkai tokiu pat rezultatu 2-0 palaužė "Nantes" ekipos pasipriešinimą. Įvarčius nugalėtojams per penkias antrojo kėlinio minutes vieną po kito pelnė Renato Civelli ir Brandao.

Triuškinama nesėkmę sekmadienį patyrė iki tol antroje pozicijoje žengęs Paryžiaus "P.S.G" klubas, išvykoje net 4-1 nusileidęs "Toulouse" vienuolikei. Tulūzos ekipa jau 6-ąją minutę po Bryano Bergougnoux įvarčio išsiveržė į priekį, o po pirmojo kėlinio jau pirmavo rezultatu 3-0. "P.S.G" rezultatą sušvelninti pavyko tik 70-ąją minutę, kai pasižymėjo Larrys Mabiala, tačiau jau po dešimties minučių Danielis Braatenas atstatė trijų įvarčių "Toulouse" pranašumą.

Į 3-ąją poziciją po šio turo pakilo "Bordeaux" ekipa, išvykoje 0-3 privertusi pasiduoti autsaiderę "Le Havre". "Bordeaux" gretose pirmajame kėlinyje pasižymėjo jaunasis Yoannas Gourcuffas, o antrajame kėlinyje įvarčius pelnė Souleymane Diawara ir Wendelis.

29-ojo turo rezultatai:

"%c00025" 2 - 0 "%c00098"
9` [1 - 0] Ireneusz Jelen
22` [2 - 0] Dariusz Dudka

"%c00366" 0 - 3 "%c00064"
10` [0 - 1] Yoann Gourcuff
58` [0 - 2] Souleymane Diawara
88` [0 - 3] Wendel

"%c00094" 2 - 1 "%c00367"
12` [1 - 0] Fernandes Michel Bastos
40` [2 - 0] Robert Vittek
90` [2 - 1] Sandy Paillot

"%c00254" 0 - 1 "%c00036"
70` [0 - 1] Chu-Young Park

"%c00090" 2 - 2 "%c00206"
7` [1 - 0] Loic Remy
64` [1 - 1] Vincent Hognon (į savo vartus)
75` [1 - 2] Nicolas Seube
88` [2 - 2] Olivier Echouafni

83` Gregory Leca ("Caen") pašalintas iš aikštės

"%c00067" 0 - 0 "%c00306"

24` Kader Mangane ("Rennes") pašalintas iš aikštės
57` Carlos Sanchez ("Valenciennes") pašalintas iš aikštės

"%c00071" 2 - 0 "%c00066"
54` [1 - 0] Renato Civelli
59` [2 - 0] Brandao

"%c00055" 2 - 0 "%c00065"
14` [1 - 0] Ederson
70` [2 - 0] Anthony Mounier

"%c00092" 4 - 1 "%c00023"
6` [1 - 0] Bryan Bergougnoux
39` [2 - 0] Pierre-Andre Gignac
45` [3 - 0] Moussa Sissoko
70` [3 - 1] Larrys Mabiala
80` [4 - 1] Daniel Braaten

"%c00293" 3 - 1 "%c00146"
14` [1 - 0] Morgan Amalfitano
15` [2 - 0] Marama Vahirua
40` [2 - 1] Yohan Banalouane
90` [3 - 1] Rafik Saifi