3 turas: Antros "Barcelona" lygiosios © Eurofootball.lt
Nors sekmadienio Ispanijos čempionato 3-iojo turo rungtynės ir nepasižymėjo įvarčių gausa, vienintelėse rezultatyvumu išsiskyrusiose rungtynėse nesunkią pergalę prieš Huelvos "Recreativo" rezultatu 4-1 šventė "Sevilla" futbolininkai. Net keturios rungtynės baigėsi minimaliomis pergalėmis, o vienas mačas baigėsi lygiosiomis 1-1.

Sevilijoje vykusiose rungtynėse puikiai pasirodė Rusijos rinktinės puolėjas Aleksandras Keržakovas, įmušęs du įvarčius. Tiesa, rusas galėjo pelnyti "hat-tricką", tačiau antrojo kėlinio viduryje nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Įvarčiai pirmuosiuose rungtynių kėliniuose leido pergales namuose švęsti La Korunijos "Deportivo" ir Santandero "Racing" klubams, įveikusiems atitinkamai Sevilijos "Betis" ir Valensijos "Levante" futbolininkus.

Tuo tarpu įvarčiai rungtynių pabaigoje pergales švęsti leido Barselonos "Espanyol" ir "Villarreal". Sunkią pergalę iškovojo pirmasis klubas - nors nuo antrojo kėlinio vidurio Barselonos klubas prieš Madrido "Getafe" turėjo kiekybinę persvarą, ją išnaudoti pavyko ik 88 minutę.

Tik lygiosiomis svečiuose sužaidė ambicingasis Madrido "Atletico", nesugebėjęs įveikti žvaigždėmis neišsiskiriančio "Murcia" klubo.

Paskutinės turo rungtynės vyko Pamplonoje, kur "Osasuna" priemė "Barcelona" futbolininkus ir sužaidė be įvarčių.

3-iojo turo sekmadienio rungtynių statistika

"Sevilla" 4 - 1 Huelvos "Recreativo"
12` [1 - 0] Alexander Kerzhakov
34` [2 - 0] Frederic Kanoute
55` [3 - 0] Frederic Kanoute
56` [3 - 1] Aitor
75` [4 - 1] Alexander Kerzhakov

86` iš aikštės pašalintas Edu Moya ("Recreativo")

La Korunijos "Deportivo" 1 - 0 Sevilijos "Betis"
8` [1 - 0] Andres Guardado

Santandero "Racing" 1 - 0 Valensijos "Levante"
28` [1 - 0] Pedro Munitis

Barselonos "Espanyol" 1 - 0 Madrido "Getafe"
88` [1 - 0] Jonathan Soriano

61` iš aikštės pašalintas Esteban Granero ("Espanyol")

"Mallorca" 0 - 1 "Villarreal"
83` [0 - 1] Nihat Kahveci

"Murcia" 1 - 1 Madrido "Atletico"
15` [0 - 1] Sergio Aguero
81` [1 - 1] Francisco Gallardo

Pamplonos "Osasuna" 0 - 0 "Barcelona"