3 turas: "Marseille" įsibėgėja © Eurofootball.lt
Šeštadienį buvo sužaistos aštuonerios Prancūzijos futbolo pirmenybių "Ligue 1" 3-ojo turo rungtynės. Net keturiuose rungtynėse buvo užfiksuotos lygiosios, o pirmenybių lyderių bent laikinai tapo pergalę iškovojęs "Marseille" klubas.

"Marseille" išvykoje susitiko su turnyro vidutinioke šiemet laikoma "Auxerre" ekipa ir nepaliko šiai jokių šansų, nugalėdamas 0-3. Pirmąjį įvartį pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje "Marseille" pelnė neabejotinas ekipos lyderis Franckas Ribery. Vos prasidėjus antrajam kėliniui pasižymėjo Toifilou Maoulidsa, o 70-ąją minutę ekipos persvarą įtvirtino Mickaelis Pagis.

Antroje turnyrinės lentelės vietoje po šio turo kiek netikėtai žengia "Le Mans" ekipa, šį šeštadienį po atkaklios kovos 3-2 įveikusi naujoką "Valenciennes". "Valenciennes" 27-ąją minutę po Stevo Savidano ir Luco Clemento Savidano įvarčių jau pirmavo 2-0, tačiau vėliau "Le Mans" futbolininkai pelnė tris įvarčius be atsako ir išplėšė pergalę.

Po nesėkmingų pirmųjų dviejų turų pergalę pagaliau iškovojo Paryžiaus "P.S.G" ekipa, namuose po 60-ąją minutę pelnyto Pedro Pauletos įvarčio minimalia persvara 1-0 įveikęs "Lille" ekipą. Verta paminėti, kad nuo 64-osios minutės "Lille" buvo priverstas rungtyniauti dešimtyje, kadangi iš aikštės buvo pašalintas Rafaelis Schmitzas.

Pirmąjį tašką šeštadienį šio sezono pirmenybėse pagaliau iškovojo ir "Monaco" klubas. Kunigaikštystės ekipa po 13-ąją minutę pelnyto naujoko Jano Kollerio įvarčio pirmavo prieš "Rennes", tačiau nesugebėjo išlaikyti persvaros ir 86-ąją minutę Jimmy Briandas rezultatą išlygino. Verta paminėti, kad "Rennes" tai buvo taip pat vos pirmasis taškas šių metų čempionate.

Antrąją pergalę šiemet iškovojo "Saint-Etienne" ekipa, namuose minimaliu rezultatu po naujoko Ilano įvarčio įveikusi turnyrinės lentelės viršuje po pirmųjų turų buvusią "Nancy" ekipą.

3-ojo turo šeštadienio rungtynių rezultatai:

"%c00025" 0 - 3 "%c00071"
45` [0 - 1] Franck Ribery
49` [0 - 2] Toifilou Maoulida
70` [0 - 3] Mickael Pagis

"%c00146" 1 - 0 "%c00254"
64` [1 - 0] Ilan

69` Emmanuel Duchemin ("Nancy") pašalintas iš aikštės

"%c00307" 1 - 1 "%c00065"
16` [0 - 1] Julien Qercia
88` [1 - 1] Yoann Lachor

"%c00067" 1 - 1 "%c00036"
13` [0 - 1] Jan Koller
87` [1 - 1] JImmy Briand

"%c00023" 1 - 0 "%c00094"
60` [1 - 0] Pedro Pauleta

64` Rafael Schmitz ("Lille") pašalintas iš aikštės

"%c00066" 1 - 1 "%c00255"
4` [1 - 0] Blaise Kouassi (į savo vartus)
64` [1 - 1]Loic Guillon (į savo vartus)

"%c00093" 1 - 1 "%c00293"
42` [1 - 0] Aruna Dindane
72` [1 - 1] Christophe Jallet

"%c00098" 3 - 2 "%c00306"
10` [0 - 1] Steve Savidan
27` [0 - 2] Lucas Clement Savidan
37` [1 - 2] Koffi Romaric N`Dri
53` [2 - 2] Mamadou Samassa
80` [3 - 2] Ibrahima Bangoura