3 turas: "Marseille" prarado pirmuosius taškus © Eurofootball.lt
Šeštadienį buvo sužaisti septyneri Prancūzijos futbolo pirmenybių "Ligue 1" trečiojo turo susitikimai, po kurių bent laikinai į pirmąją vietą iškopė "Lyon" ekipa.

Daugkartiniai Prancūzijos čempionai šiame ture užtikrintai 0-3 išvykoje įveikė "Auxerre" ekipą ir pasinaudoję iki tol pirmavusio "Marseille" lygiosiomis 1-1 su "Rennes" tapo čempionato lyderiais.

Į antrąją poziciją po šio turo iškopė antrąją pergalę iš eilės iškovoję Paryžiaus "P.S.G" futbolininkai, tik po sunkios ir permainingos kovos 2-3 palaužę "Valenciennes" ekipą. Verta paminėti, kad vieną įvartį Paryžiaus klubui vėl pelnė ekipos naujokas turkas Mevlutas Erdincas.

Ir toliau labai nesėkmingai rungtyniauja vasarą savo lyderį Batefimbi Gomisą praradusi "Saint-Etienne" ekipa. Šį kartą tituluočiausia Prancūzijos komanda namuose 0-1 nusileido naujokei "Boulougne".

Pirmąją pergalę šiame ture iškovojo ir kitas naujokas "Montpellier", namuose įtikinamai 2-0 įveikęs "Sochaux" klubą. Įvarčius nugalėtojams atitinkamai 60-ąją ir 90-ąją minutėmis pelnė Alberto Costa ir Karimas Ait Fana.

3-ojo turo rezultatai:

"%c00025" 0 - 3 "%c00055"
30` [0 - 1] Jean-Alain Boumsong
45` [0 - 2] Jean Makoun
66` [0 - 3] Mitalem Pkanic

"%c00098" 2 - 1 "%c00254"
44` [1 - 0] Thorstein Helstad
53` [2 - 0] Anthony Le Tallec
90` [2 - 1] Damien Rojas Macaluso

"%c00036" 2 - 0 "%c00293"
22` [1 - 0] Frederic Nimani
33` [2 - 0] Nene

"%c00099" 2 - 0 "%c00065"
60` [1 - 0] Alberto Costa
90` [2 - 0] Karim Ait Fana

"%c00146" 0 - 1 "%c00374"
37` [0 - 1] Alexandre Cuvillier

69` Guillaume Ducatel ("Boulougne") pašalintas iš aikštės

"%c00306" 2 - 3 "%c00023"
34` [0 - 1] Pegguy Luyindula
56` [0 - 2] Mevlut Erdinc
59` [1 - 2] Siaka Tiane
83` [1 - 3] Christophe Jallet
90` [2 - 3] Rudy Mater

"%c00067" 1 - 1 "%c00071"
36` [1 - 0] Jerome leroy
51` [1 - 1] Mamadou Niang