3 turas: Prancūzijoje ryškėja lyderiai © Eurofootball.lt
Savaitgalį Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybėse vyko trečiojo turo susitikimai, po kurių į turnyrinės lentelės viršų pakilo dvi realiausios pretendentes į čempionų titulą - "Lyon" ir "Marseille" ekipos.

Čempionų titulą ginanti "Lyon" namuose priėmė po dviejų turų turnyrinės lentelės viršūnėje buvusį naujoką "Grenoble" ir įveikė šį rezultatu 2-0. Šeimininkus į priekį jau 4-ąją minutę išvedė įvartį pelnęs klubo naujokas Jeanas II Makounas, o pirmajam kėliniui perkopus į antrą pusę rezultatą padvigubino į rezultatyviausio žaidėjo titulą nuo pat pirmų turų vėl pretenduojantis Karimas Benzema.

Tuo tarpu "Marseille" klubas išvykoje susitiko su kita naujoke "Le Havre" vienuolike. Mačas buvo pradėtas tylos minute taip pagerbiant du "Marseille" gerbėjus, žuvusius autobuso katastrofoje pakeliui į rungtynes. Vienintelis mačo įvartis krito 55-ąją minutę, kuomet tiksliu smūgiu pasižymėjo gerą formą sezono pradžioje demonstruojantis veteranas Boudewijnas Zendenas. Jau per teisėjo pridėtą laiką antrą geltoną kortelę prieš save išvydo ir aikštę palikti turėjo "Marseille" gynėjas Ronaldas Zubaras.

Po sėkmingo praėjusio turo pergalės vėl iškovoti nesugebėjo Paryžiaus "P.S.G" klubas, sužaidęs lygiosiomis 1-1 su "Sochaux" ekipa, kuriai tai buvo vos pirmasis taškas šiame sezone. Paryžiaus ekipa šiame mače atsilikinėjo, kai 50-ąją minutę įvartį pelnė "Sochaux" atakų lyderis Mevlutas Erdingas, tačiau 64-ąją minutę rezultatą išlyginti sugebėjo Stephane`as Sessegnonas.

3-ojo turo rezultatai:

"%c00055" 2 - 0 "%c00367"
4` [1 - 0] Jean II Makoun
35` [2 - 0] Karim Benzema

"%c00366" 0 - 1 "%c00071"
55` [0 - 1] Boudewijn Zenden

90` Ronald Zubar ("Marseille") pašalintas iš aikštės

"%c00065" 1 - 1 "%c00023"
50` [1 - 0] Mevlut Erding
65` [1 - 1] Stephane Sessegnon

"%c00098" 1 - 0 "%c00146"
37` [1 - 0] Thorstein Helstad

"%c00036" 1 - 1 "%c00206"
51` [1 - 0] Frederic Nimani
73` [1 - 1] Jerko Leko (į savo vartus)

"%c00254" 0 - 0 "%c00092"

76` Issiar Dia ("Nancy") pašalintas iš aikštės

"%c00306" 3 - 1 "%c00293"
2` [1 - 0] Gregory Pujol
31` [2 - 0] Johan Audel
50` [2 - 1] Kavin Gameiro
89` [3 - 1] Luigi Pieroni