30-asis turas: Lyon lieka viršūnėje © Eurofootball.lt
Prieš pusvalandį pasibaigė septynios Prancūzijos čempionato 30-ojo turo rungtynės, po kurių lyderių poziciją išsaugojo "Lyon" klubas.

Čempionų titulą ginantys "Lyon" futbolininkai išvykoje minimaliu rezultatu 0-1 įveikė lentelės viduryje esančią "Nice" ekipą. Vienintelį rungtynių įvartį 16-ąją minutę įmušė vis geriau pastaruoju metu rungtyniaujantis Giovane Elberis.

Antrojoje vietoje esantis "Monaco" klubas 0-1 įveikė "Ligue 1" autsaiderius "Le Mans" futbolininkus. Monakiečius į priekį 49-ąją minutę išvedė legionierius iš Kroatijos Dado Prso.

4-oje turnyro lentelės vietoje esantis "Sochaux" klubas 2-0 įveikė "Metz" ekipą. Po šios pergalės "Sochaux" surinko 53 taškus ir sustiprino savo pozicijas kovoje dėl vietos kitų metų UEFA Taurės turnyre.

"Nantes" ekipa, esanti 8-oje vietoje, tik po pačioje rungtynių pabaigoje įmušto Viorelo Moldovano įvarčio įveikė turnyro lentelės dugne esančią "Montpellier" ekipą rezultatu 3-2. Beje tai buvo trečiasis Viorelo Moldovano įvartis šiose rungtynėse.

30-ojo turo rezultatai:

%c00065 2-0 %c00096 (%p01195 '51 į savo vartus, %p00603 '90).
%c00026 1-0 %c00031 (%p00425 '22).
%c00078 2-1 %c00094 (%p00480 '12 ir '32).
%c00098 0-1 %c00036 (%p00932 '49).
%c00066 3-2 %c00099 (%p02502 '27, '48 ir '89; %p00620 '2 į savo vartus, %p01180 '58).
%c00090 0-1 %c00055 (%p00576 '16).
%c00034 0-3 %c00067 (%p00784 '60 ir '62, %p00787 '83).