30 turas: "Marseille" nepaleidžia lyderio © Eurofootball.lt
Prancūzijos "Ligue1" pirmenybėse sekmadienį buvo žaidžiami trys paskutinės 30-tojo turo rungtynės.

Lyderiui "Lyon" ir toliau neleidžia atitrūkti "Marseille" klubas, kuris šiame ture išvykoje 3-0 įveikė "St.Etienne" ekipą. Svečiai visą pirmą kėlinį turėjo žaidimą savo rankose, tačiau pasižymėti jiems pavyko tik antrojo kėlinio pradžioje, kai savo paties uždirbtą 11 baudinį realizavo Mamadou Niangas.

Po dešimties minučių "Marseille" pasižymėjo dar kartą, kai po Benoito Cheyrou tikslaus perdavimo, įvartį galva pelnė puolėjas Brandao.

Vos po trijų minučių rezultatas tapo jau 3-0. Dar vieną savo įvartį rungtynėse pelnė M.Niangas. Po šios pergalės "Marseille" nuo lyderio "Lyon" vis dar atsilieka vienu tašku.

Svarbią pergalę iškovojo "PSG" klubas, kuris namuose 2-1 nugalėjo "Nice". Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė puolėjas Guillaume Hoarau ir Sammy Traore. Paguodos įvartį svečiams pelnė Loicas Remy.

Paskutiniame dienos mače pergalę namuose taip pat iškovojo "Sochaux". Pirmame kėlinyje įvarčius pelnė Ryadas Boudebouzas ir Mevlutas Erdincas. Antrame kėlinyje dar vieną tikslų smūgų pridėjo Vaclacas Sverkosas.

"St.Etienna" 0 - 3 "Marseille"
60' [0 - 1] Mamadou Niang (iš 11 metrų baudinio)
73' [0 - 2] Brandao
76' [0 - 3] Mamadou Niang

"PSG" 2 - 1 "Nice"
20' [1 - 0] Guillaume Hoarau
36' [1 - 1] Loic Remy
51' [2 - 1] Sammy Traore

"Sochaux" 3 - 0 "Rennes"
36' [1 - 0] Ryad Boudebouz (iš 11 metrų baudinio)
38' [2 - 0] Mevlüt Erdinc
86' [3 - 0] Vaclav Sverkos