30 turas: Turnyrinės lentelės viršuje ir toliau karšta © Eurofootball.lt
Savaitgalį po trumpos tarptautinių rungtynių pertraukos atsinaujino Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybės - šeštadienį buvo sužaistos septynerios 30-ojo turo rungtynės.

Užtikrintą pergalę iškovojo čempionato lyderis "Lyon" klubas, išvykoje 1-3 įveikęs stipriu vidutinioku laikomą "Le Mans". Jau 18-ąją minutę "Lyon" išsiveržė į priekį, kai įvartį pelnė gynėjas Jeanas-Alainas Boumsongas, o po to dar du įvarčius pridėjo sportinę formą atgaunantis Karimas Benzema. Paguodos įvartį "Le Mans" gretose pelnė 78-ąją minutę pasižymėjęs Anthony Le Tallecas.

Į antrąją vietą bent laikinai pakilo "Bordeaux" ekipa, namuose po atkaklios kovos minimaliu rezultatu 1-0 įveikusi "Nancy" vienuolikę. Vienintelį mačo įvartį priešpaskutinę mačo minutę pelnė Marouane`as Chamakhas.

Svarbią pergalę savaitgalį iškovojo paskutinėje vietoje esanti "Le Havre" ekipa, išvykoje kiek netikėtai 0-1 įveikusi "Monaco". Tiesa, net ir iškovojus tris taškus "Le Havre" iki saugios 17-osios pozicijos dar trūksta trijų pergalių, t.y. lygiai pusės tiek, kiek ji sugebėjo iškovoti per 30 rungtynių.

30-ojo turo rezultatai:

"%c00098" 1 - 3 "%c00055"
18` [0 - 1] Jean-Alain Boumsong
44` [0 - 2] Karim Benzema
57` [0 - 3] Karim Benzema
78` [1 - 3] Anthony Le Tallec

"%c00064" 1 - 0 "%c00254"
89` [1 - 0] Marouane Chamakh

57` Frederic Biancalani ("Nancy") pašalintas iš aikštės

"%c00036" 0 - 1 "%c00366"
74` [0 - 1] Massamba Lo Sambou

90` Dario Simič ("Monaco") pašalintas iš aikštės

"%c00367" 1 - 3 "%c00293"
29` [0 - 1] Kevin Gameiro
51` [0 - 2] Gabriel Obertan
71` [1 - 2] Nassim Akrour
78` [1 - 3] Morgan Amalfitano

"%c00066" 0 - 2 "%c00094"
45` [0 - 1] Fernandes Michel Bastos (iš 11m.)
57` [0 - 2] Robert Vittek

"%c00306" 2 - 0 "%c00025"
1` [1 - 0] Jean-Claude Darcheville
69` [2 - 0] Jean-Claude Darcheville (iš 11m.)

"%c00206" 0 - 0 "%c00092"