32 turas: "P.S.G" ir toliau kapstosi iškritimo zonoje © Eurofootball.lt
Savaitgalį Prancūzijoje buvo sužaistos 32-ojo "Ligue 1" pirmenybių turo rungtynės. Likus vos šešiems turams iki čempionato pabaigos pirmenybėse tvirtai pirmauja "Lyon" klubas, tačiau kova dėl kelialapių į Europos turnyrus ir teisės kitą sezoną išlikti "Ligue 1" vyksta kaip visada aršiai.

Svarbią pergalę kovoje dėl trečios vietos ir teisės atstovauti Prancūziją UEFA Čempionų lygos turnyre sekmadienį iškovojo "Nancy" ekipa, namuose minimaliu rezultatu 1-0 įveikusi praėjusią savaitę Prancūzijos lygos taurę iškovojusius Paryžiaus "P.S.G" futbolininkus. Lemiamą rungtynių įvartį 67-ąją mačo minutę pelnė Marcas-Antoine Fortune`as. Tuo tarpu jau 13-ąjį pralaimėjimą patyrę "P.S.G" futbolininkai ir toliau užima vos 18-ąją poziciją ir yra realūs pretendentai kitą sezoną rungtyniauti žemesniame divizione.

Svarbius tris taškus savaitgalį iškovojo ir varžovams priartėti neleido antrąją poziciją užimantis "Bordeaux" klubas, išvykoje 0-2 privertęs pasiduoti "Rennes" vienuolikę. Įvarčius nugalėtojams atitinkamai 18-ąją ir 83-ąją minutėmis pelnė Alou Diarra ir Fernando. Po šios pergalės "Bordeaux" trečioje vietoje žengiančią "Nancy" lenkia 6 taškais, bei tiek pat atsilieka nuo lyderių "Lyon" futbolininkų, tačiau pastarieji dar yra sužaidę rungtynėmis mažiau.

Po šio turo beveik nebeliko abejonių, jog į žemesnį divizioną po šio sezono iškris vos pernai iš "Ligue 2" iškopęs "Metz" klubas. Metzo futbolininkai šiame ture sužaidė lygiosiomis 1-1 su taip pat į iškritimą pretenduojančiais "Lens" futbolininkais ir nuo saugios 17-osios vietos jau atsilieka 17 taškų, o atsižvelgiant į tai, kad iki čempionato pabaigos liko vos 6 turai, tokį deficitą panaikinti yra praktiškai neįmanomą.

32-ojo turo rezultatai:

"%c00254" 1 - 0 "%c00023"
67` [1 - 0] Marc-Antoine Fortune

"%c00067" 0 - 2 "%c00064"
18` [0 - 1] Alou Diarra
83` [0 - 2] Fernando

"%c00093" 1 - 1 "%c00096"
34` [1 - 0] Olivier Monterubbio (iš 11m.)
90` [1 - 1[ Miralem Pjanič

"%c00025" 0 - 1 "%c00065"
44` [0 - 1] Damien Perquis

"%c00206" 1 - 0 "%c00306"
19` [1 - 0] Issam Jemaa

"%c00090" 0 - 0 "%c00094"

"%c00146" 4 - 1 "%c00098"
33` [0 - 1] Anthony Le Tallec
44` [1 - 1] Geoffrey Dernis
60` [2 - 1] Batefimbi Gomis
65` [3 - 1] Geoffrey Dernis
87` [4 - 1] Pascal Feindouno

"%c00034" 0 - 2 "%c00036"
65` [0 - 1] Nene
83` [0 - 2] Fabio Santos

"%c00092" 0 - 0 "%c00293"

85` Dominique Arribage ("Toulouse") pašalintas iš aikštės