32 turas: "Sevilla" pralaimėjo lygos autsaideriui (VIDEO) © Eurofootball.lt
Antradienį Ispanijos čempionate vyko trejos 32 turo rungtynės.

Po dviejų pergalių iš eilės pralaimėjimą išvykoje rezultatu 2-1 prieš vieną iš lygos autsaiderių, "Valladolid" klubą, patyrė "Sevilla" futbolininkai.

Pirmojo kėlinio pabaigoje po Nauzeto Alemano perdavimo šeimininkus į priekį išvedė Diego Costa, o 54 minutę rezultatą padvigubino puolėjas Manucho.

Nors 83 minutę svečiai po gynėjo Cala smūgio rezultatą sušvelnino, šiose rungtynėse Sevilijos miesto komandai taško išplėšti nepavyko.

Lietuvis Marius Stankevičius mačui nebuvo registruotas dėl traumos.

Kitose rungtynėse "Tenerife" ekipa išvykoje rezultatu 2-0 įveikė Chichono "Sporting" vienuolikę. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Romanas Martinezas ir Alejandro Alfaro.

Vėlai vakare pasibaigusi dvikova tarp Madrido "Getafe" ir "Villarreal" klubų baigėsi triuškinančia aikštės šeimininkų pergale 3-0.

Chichono "Sporting" 0 - 2 "Tenerife"
70' [0 - 1] Roman Martinez
87' [0 - 2] Alejandro Alfaro

"Valladolid" 2 - 1 "Sevilla"
42' [1 - 0] Diego Costa
54' [2 - 0] Manucho
83' [2 - 1] Cala

Įvarčiai:

Madrido "Getafe" 3 - 0 "Villarreal"
56' [1 - 0] Miku
72' [2 - 0] Jose Mane
86' [3 - 0] Miku