33 turas: "Treviso" kitąmet "Serie A" neberungtyniaus © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos čempionate įvyko likusios aštuonerios 33-iojo turo rungtynės. "Juventus" namuose iškovojo lygiąsias rungtyniaujant su "Fiorentina", pergales iškovojo "Milan", "Lazio" bei "Roma", be to paaiškėjo jog lygoje kitąmet neberungtyniaus "Treviso".

Turino "Juventus" namuose sužaidė lygiosiomis su "Fiorentina" rezultatu 1-1. Svečių puolėjas Luca Toni šiose rungtynėse įmušė 27-ąjį sezono įvartį ir taip tapo daugiausiai įvarčių per vieną sezoną įmušusiu visų laikų "Fiorentina" žaidėju.

17-ają rungtynių minutę "Juventus" gynėjas Jonathanas Zebina baudos aikštelėje pargriovė Luca Tonį ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį, tačiau Luiso Jimenezo smūgį atmušė "Milan" vartų sargas Christianas Abiatti. "Fiorentina" į priekį išsiveržė 47-ą minutę, po dar vienos Jonathano Zebinos klaidos. Šįsyk prancūzas paliko laisvą Luca Tonį, kuriam beliko įveikti Christianą Abbiatį. Visgi "Juventus" sugebėjo išplėšti lygiąsias - Turino klubo kapitonas Alessandro Del Piero išlygino rezultatą po puikaus Patricko Vieira perdavimo.

Vilčių pasivyti Turino ekipą kovoje dėl čempionų titulo beveik neturintis "Milan" namuose sutriuškino Veronos "Chievo" ekipą rezultatu 4-1, nors pirmieji įvartį rungtynėse pelnė svečiai.

Sergio Pellissier 13-ają minutę įveikė "Milan" vartininką ir išvedė savo komandą į priekį, tačiau šeimininkai sugebėjo išlyginti po 15-os minučių, kuomet po Kakos perdavimo įvartį pelnė Alessandro Nesta, kuriam tai buvo vos trečiasis įvartis "Serie A" per visą karjerą. Nuo 62 minutės prasidėjo Kaka šou - brazilas įmušė tris įvarčius ir taip palaidojęs svečius iš Veronos garantavo savo klubui dviejų taškų pranašumą prieš sekančio turo varžovus miesto derbyje "Inter" futbolininkus.

Nelengvą, tačiau svarbią pergalę iškovojo Romos "Lazio", išvykoje rezultatu 3-2 įveikęs "Siena" klubą. Sostinės komanda iššvaistė dviejų įvarčių persvarą, tačiau sugebėjo atsitiesti ir Ousmane Dabo įvartis bei fantastiškas amžiaus rekordininko 42 metų vartininko Marco Ballottos žaidimas leido "Lazio" įsirašyti tris taškus į savo sąskaitą bei turnyrinėje lentelėje aplenkti "Chievo" ekipą kovoje dėl kelialapio į UEFA taurę.

Kitas sostinės klubas AS "Roma" taip pat šventė pergalę - namuose 3-1 nugalėta "Lecce" ekipa. Šeimininkams du įvarčius pelnė brazilas Amantino Mancini, o "Lecce" 39-ają minutę nepasinaudojo proga sušvelninti rezultato, kuomet 11 metrų baudinio realizuoti nesugebėjo Alexas Pinardi.

Gerą savo formą pratęsė "Empoli" klubas, namuose 2-1 įveikęs sunkius laikus išgyvenančią Genujos "Sampdoria" vienuolikę. Pergalę šeimininkams atnešė du Antonio Busce įvarčiai.

Sėkmingų rungtynių seriją taip pat pratęsė ir "Parma", kuri namuose 4-0 sutriuškino "Reggina" ekipą. Mario Berettos vadovaujami "Parma" futbolininkai nepaliko savo varžovams jokių vilčių, kurie nuo 63 minutės žaidė dešimtyje.

Tuo tarpu "Treviso" svečiuose nusileido "Messina" ekipai rezultatu 1-3. Šis pralaimėjimas jiems reiškia tai, jog klubas kitais metais neberungtyniaus stipriausioje Italijos lygoje, kadangi net teorinių vilčių pakilti iš iškritimo zonos nebeliko.

Kitose rungtynėse Italijos taurės pusfinalyje rungtyniaujantis "Palermo" išvykoje paskutinę minutę išplėšė lygiąsias 1-1 su "Cagliari" klubu ir aplenkęs "Livorno" komandą turnyrinėje lentelėje šoktelėjo į aštuntą vietą.

Sekmadienio rungtynių rezultatai:

"%c00038" 1 - 1 "%c00143"
47` [0 - 1] Luca Toni
62` [1 - 1] Alessandro Del Piero

"%c00062" 4 - 1 "%c00068"
13` [0 - 1] Sergio Pellissier
28` [1 - 1] Alessandro Nesta
62` [2 - 1] Kaka
71` [3 - 1] Kaka (11m)
90` [4 - 1] Kaka

"%c00080" 2 - 3 "%c00019"
14` [0 - 1] Stefano Mauri
22` [0 - 2] Tommaso Rocchi
24` [1 - 2] Simone Vergassola
40` [2 - 2] Enrico Chiesa
50` [2 - 3] Ousmane Dabo

"%c00028" 3 - 1 "%c00061"
20` [1 - 0] Amantino Mancini (11m)
23` [2 - 0] Christian Chivu
73` [3 - 0] Amantino Mancini
90` [3 - 1] Gennaro Delvecchio

"%c00085" 2 - 1 "%c00070"
29` [1 - 0] Antonio Busce
47` [2 - 0] Antonio Busce
60` [2 - 1] Francesco Flachi (11m)

"%c00029" 4 - 0 "%c00081"
12` [1 - 0] Mark Bresciano
35` [2 - 0] Fabio Simplicio
65` [3 - 0] Matteo Contini (11m)
79` [4 - 0] Daniele Dessena

63` iš aikštės pašalintas Ivan Franceschini ("Reggina")

"%c00214" 3 - 1 "%c00263"
14` [1 - 0] Sergio Floccari
15` [1 - 1] Dino Fava
71` [2 - 1] Giuseppe Sculli
73` [3 - 1] Arturo Di Napoli

"%c00216" 1 - 1 "%c00200"
45` [1 - 0] David Suazo
90` [1 - 1] David Di Michele