34 turas: "Juventus" prarado dar du taškus © Eurofootball.lt
Italijos čempionate šeštadienio popietę neįprastai buvo sužaistos devynerios iš dešimties likusių 34-ojo turo rungtynių. Dar du taškus prarado ir persvarą prieš persekiotoją "Milan" tik iki penkių taškų padidino lyderis Turino "Juventus", o trijų įvarčių pranašumą išvaiščiusi "Roma" leido "Fiorentina" klubui grįžti į ketvirtąją vietą.

Po "Milan" pergalės Milano derbyje penktadienį "Juventus" persvara buvo sumažėjusi vos iki keturių taškų, tad Turino klubui norint išlaikyti atotrūkį reikėjo pergalės svečiuose prieš vieną lygos autsaiderių "Cagliari", tačiau mačas šalies čempionams klostėsi nesėkmingai ir pirmojo kėlinio pabaigoje Sardinijos komandą 11 metrų baudiniu į priekį išvedė Davidas Suazo.

59 minutę gerą galimybę išlyginti rezultatą turėjo Alessandro Del Piero, tačiau jo bandymą nuo 11 metrų žymos atrėmė buvęs "Juventus" vartininkas Antonio Chimenti. Įtampa augo, ir pasiekė apogėjų jau per pridėtinį laiką, kai paskutiniu mačo smūgiu galva lygiąsias Turino klubui išplėšė Fabio Cannavaro. "Cagliari" antrą savaitę iš eilės paskutinėmis akimirkomis išleido pergalę iš rankų, ir komandos žaidėjų nervai nebeatlaikė - Antonio Langella buvo pašalintas iš aikštės, o A.Chimenti nuo tokio likimo vos išgelbėjo ekipos draugai ir treneriai.

Tikras trileris vyko Sicilijoje, kur "Palermo" siekė "Roma" klubui atsirevanšuoti už pralaimėjimą taurės varžybose. Nepaisant to, kad pirmasis kėlinys jiems baigėsi tragiškai - per šešias minutes vieną po kito tris įvarčius įmušė brazilai Rodrigo Taddei ir Mancini, antrajame "Palermo" sugebėjo atsitiesti. Viltį jiems suteikė 49 minutę Davido Di Michele pelnytas įvartis, dar po trijų minučių Simone Barone dar labiau sušvelnino atsilikimą, o 78 minutę pastarasis puikiu smūgiu per save rezultatą išlygino - susitikimas baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3-3.

Varžovų kovoje dėl ketvirtojo kelialapio į Čempionų lygą suklupimu pasinaudojo "Fiorentina", kuri išvykoje nugalėjo iš lygos jau iškritusią "Treviso" ekipą ir pakilo į ketvirtą poziciją. Įvarčius nugalėtojams pelnė visus rekordus mušantis rezultatyviausias čempionato žaidėjas Luca Toni bei Christianas Brocchi ir Riccardo Montolivo, o pralaimėjusių komandoje pasižymėjo Marco Borriello.

Toliau įnirtingai kova vyksta ir dėl vietų UEFA taurės turnyre, tačiau ten situacija beveik nepasikeitė, nes pergales iškovojo ir Romos "Lazio", kuris po Gorano Pandevo dublio 3-1 laimėjo prieš "Livorno", ir Veronos "Chievo", kuriam taip pat namuose dviejų įvarčių persvara pavyko įveikti "Messina" ekipą.

Savo atgimimą toliau tęsia "Parma" klubas - šį kartą jam pavyko paskutinę minutę išplėšti pergalę prieš krizę išgyvenančią Genujos "Sampdoria" komandą. Svarbias pergales iškovojo ir dėl išlikimo kovojančios "Empoli" ir "Siena" komandos, o "Lecce" pralaimėjo prieš "Udinese" ekipą ir vilčių neiškristi į "Serie B" jau beveik nebeturi.

34 turo rezultatai

"%c00216" 1 - 1 "%c00038"
45` [1 - 0] David Suazo (11m.)
90` [1 - 1] Fabio Cannavaro

90` Antonio Langella ("Cagliari") pašalintas iš aikštės

"%c00263" 1 - 3 "%c00143"
24` [0 - 1] Luca Toni
39` [1 - 1] Marco Borriello
49` [1 - 2] Cristian Brocchi
84` [1 - 3] Riccardo Montolivo

"%c00081" 2 - 0 "%c00262"
10` [1 - 0] Gaetano De Rosa
20` [2 - 0] Nicola Amoruso

"%c00070" 1 - 2 "%c00029"
39` [1 - 0] Luigi Sala
52` [1 - 1] Bernardo Corradi (11m.)
90` [1 - 2] Mark Bresciano

"%c00200" 3 - 3 "%c00028"
23` [0 - 1] Rodrigo Taddei
29` [0 - 2] Mancini (11m>)
30` [0 - 2] Mancini
50` [1 - 3] David Di Michele
52` [2 - 3] Simone Barone
79` [3 - 3] Simone Barone

"%c00061" 1 - 2 "%c00063"
25` [0 - 1] Paulo Barreto
38` [1 - 1] Guillermo Giacomazzi
59` [1 - 2] Antonio Di Natale

"%c00019" 3 - 1 "%c00213"
20` [1 - 0] Massimo Oddo (11m.)
52` [1 - 1] Giuseppe Colucci
56` [2 - 1] Goran Pandev
72` [3 - 1] Goran Pandev

81` Jorge Vargas ("Livorno") pašalintas iš aikštės

"%c00085" 2 - 1 "%c00080"
36` [1 - 0] Vittorio Tosto
38` [2 - 0] Francesco Tavano
87` [2 - 1] Erjon Bogdani

"%c00068" 2 - 0 "%c00214"
15` [1 - 0] Franco Semioli
90` [2 - 0] Victor Obinna (11m.)