34 turas: "Lyon" per plauką nuo titulo © Eurofootball.lt
Savaitgalį buvo sužaistos Prancūzijos futbolo pirmenybių "Ligue 1" 34-ojo turo rungtynės, po kurių per plauką nuo jau penktojo čempionų titulo iš eilės atsidūrė "Lyon" klubas.

"Lyon" šį savaitgalį namuose 2-1 įveikė "Nice" vienuolikę ir dabar, iki čempionato pabaigos likus vos penkiems turams, jau 14-ą taškų lenkia antroje vietoje žengiantį "Bordeaux", kuris šeštadienį sugebėjo sužaisti tik nulinėmis lygiosiomis su "Saint-Etienne" ekipa. Dabar "Lyon" norint užsitikrinri titulą per likusias rungtynes tereikia iškovoti vos 2 taškus.

Į trečiąją vietą po šio turo pakilo pergalių seriją tesiantis "Rennes" klubas. Reno futbolininkai sekmadienį namuose po dviejų Kimo Kallstromo įvarčių 2-1 įveikė "Sochaux" vienuolikę ir aplenkė iki tol 3-ioje vietoje žengusį "Lille", kuris prarado du taškus dvikovoje su "Nancy" ekipa.

Proga pakilti turnyrinėje lentelėje nepasinaudojo "Marseille" klubas, kiek netikėtai minimaliu rezultatu pralaimėjęs sunkius laikus išgyvenančiam "Monaco". Vienintelį rungtynių įvartį 28-ąją minutę pelnė puikią formą pastaruoju metu demonstruojantis ir jau ketvirtose rungtynėse iš eilės įvarčius mušantis Javieras Ernesto Chevantonas.

Svarbią pergalę kovoje dėl išlikimo iškovojo ir nuo iškritimo zonos pakankamai saugiu atstumu atitolo "Troyes" klubas, šeštadienį išvykoje 2-4 įveikęs "Metz" vienuolikę.

34-ojo turo rezultatai:

"%c00093" 1 - 1 "%c00023"
78` [0 - 1] Bonaventure Kalou
90` [1 - 1] Jussie (iš 11m.)

"%c00034" 0 - 1 "%c00066"
30` [0 - 1] Aurelien Capoue

"%c00254" 0 - 0 "%c00094"

"%c00064" 0 - 0 "%c00146"

"%c00026" 1 - 0 "%c00092"
65` [1 - 0] Kaba Diawara

"%c00055" 2 - 1 "%c00090"
22` [1 - 0] Fred
37` [1 - 1] Ederson
50` [2 - 1] Florent Malouda

"%c00036" 1 - 0 "%c00071"
28` [1 - 0] Javier Ernesto Chevanton

"%c00096" 2 - 4 "%c00255"
29` [0 - 1] Carl Medjani (į savo vartus)
52` [0 - 2] Sebastien Dallet
60` [1 - 2] Abdelnasser Ouadah
66` [1 - 3] Benjamin Nivet
88` [1 - 4] Sebastien Grax
90` [2 - 4] Babacar Gueye

"%c00025" 0 - 0 "%c00098"

"%c00067" 2 - 1 "%c00065"
5` [1 - 0] Kim Kallstrom
21` [1 - 1] Souleymane Diawara
80` [2 - 1] Kim Kallstrom (iš 11m.)

79` Jean Calve ("Sochaux") pašalintas iš aikštės