34 turas: šeštoji "Milan" nesėkmė Italijos pirmenybėse (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį "Seria A" čempionate vyko aštuoni XXXIV turo mačai.

Šeštąjį pralaimėjimą Italijos pirmenybėse patyrė "Milan" futbolininkai išvykoje rezultatu 2-1 nusileidę Genujos "Sampdoria" vienuolikei.

Svečiai pirmieji įsiveržė į priekį, kai 20 minutę po Mancini pakelto kampinio vartininką Marco Storari galva nuginklavo 27 metų puolėjas Marco Borriello.

53 minutę "Milan" gynėjas Daniele Bonera baudos aikštelėje neleistinai sustabdė Antonio Cassano, teisėjas nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį, kurį realizavo pats Cassano.

Negana to, Bonera už paskutinės vilties pražangą buvo pašalintas iš aikštės.

Jau per pridėtą susitikimo laiką šeimininkams tris taškus smūgiu galva po Daniele Mannini perdavimo išplėšė Giampaolo Pazzini.

Po šios pergalės "Sampdoria" futbolininkai įsitvirtino ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje, o "Milan" ekipai pralaimėjimas reiškia veikiausiai palaidotas galimybes kovoje dėl čempionų titulo.

Romos miesto derbis tarp "Lazio" ir "Roma" klubų baigėsi Claudio Ranieri auklėtinių pergale rezultatu 2-1, kurie sugrįžo į "Seria A" lyderių poziciją.

Bergamo "Atalanta" 2 - 1 "Fiorentina"
6' [1 - 0] Adriano Ferreira Pinto
69' [2 - 0] Simone Tiribocchi
75' [2 - 1] Riccardo Montolivo

90' iš aikštės pašalintas Massimo Gobbi ("Fiorentina")

"Bari" 1 - 2 "Napoli"
28' [0 - 1] Ezequiel Lavezzi
57' [0 - 2] Ezequiel Lavezzi
75' [1 - 2] Sergio Bernardo Almiron

"Cagliari" 2 - 2 "Palermo"
28' [1 - 0] Andrea Cossu
87' [2 - 0] Jedaias Capucho Neves Jeda
88' [2 - 1] Fabrizio Miccoli
90' [2 - 2] Abel Hernandez

"Catania" 2 - 2 "Siena"
11' [1 - 0] Maximiliano Gaston Maxi Lopez
49' [1 - 1] Massimo Maccarone
50' [2 - 1] Marco Biagianti
69' [2 - 2] Simone Vergassola

"Parma" 2 - 3 "Genoa"
33' [0 - 1] Rodrigo Palacio
52' [0 - 2] Rodrigo Palacio
60' [1 - 2] Cristian Zaccardo
62' [2 - 2] Salvatore Bocchetti (į savus vartus)
73' [2 - 3] Ivan Fatic

"Udinese" 1 - 1 "Bologna"
3' [0 - 1] Cristian Eduardo Valencia Zapata (į savus vartus)
90' [1 - 1] Antonio Di Natale

Genujos "Sampdoria" 2 - 1 "Milan"
20' [0 - 1] Marco Borriello
54' [1 - 1] Antonio Cassano (iš 11 m. baudinio)
90' [2 - 1] Giampaolo Pazzini

53' iš aikštės pašalintas Daniele Bonera ("Milan")

Romos "Lazio" 1 - 2 "Roma"
15' [1 - 0] Tommaso Rocchi
53' [1 - 1] Mirko Vucinic (iš 11 m. baudinio)
64' [1 - 2] Mirko Vucinic

47' Sergio Floccari ("Lazio") nerealizavo 11 m. baudinio
90' iš aikštės pašalintas Christian Daniel Ledesma ("Lazio")