34 turas: svarbi "Deportivo" pergalė © Eurofootball.lt
Ispanijos pirmenybėse sekmadienio vakarą buvo žaidžiami aštuoni 34-tojo turo susitikimai.

Svarbią pergalę, kuri dar leidžia pagalvoti apie pirmąjį ketvertą, iškovojo La Korunijos "Deportivo" klubas, kuris namuose 1-0 įveikė "Valladolid".

Vienintelį mačo įvartį jau 8 minutę pelnė Nouioui Lassad. "Valladolid" susitikimą dar turėjo baigti ir nepilnos sudėties, mat iš aikštės buvo išvarytas Luisas Prieto.

Skaudžią nesėkmę patyrė dėl išlikimo lygoje kovojantis Madrido "Getafe" klubas, kuris 1-2 pralaimėjo "Mallorca" ekipai. Pergales šiame ture taip pat iškovojo "Recreativo", "Atletico", "Espanyol" bei "Almeria' klubai.

Tuo tarpu mačas tarp "Sporting" ir "Athletic" baigėsi lygiosiomis. Įdomu tai, jog tai buvo vos pirmas kartas šiame sezone, kai "Sporting" sužaidžia rungtynes lygiosiomis.

La Korunijos "Deportivo" 1 - 0 "Valladolid"
8' [1 - 0] Nouioui Lassad

90' iš aikštės pašalintas Luis Prieto ("Valladolid")

Chichono "Sporting" 1 - 1 Bilbao "Athletic"
60' [1 - 0] Mate Bilic
90' [1 - 1] Andoni Iraola

"Mallorca" 2 - 1 Madrido "Getafe"
9' [1 - 0] José Manuel Jurado Marín
46' [1 - 1] David Navarro (į savus vartus)
69' [2 - 1] Aritz Aduriz

Santandero "Racing" 0 - 2 "Almeria"
2' [0 - 1] Juan Manuel Palazon Ortiz
14' [0 - 2] Juan Manuel Palazon Ortiz

Pamplonos "Osasuna" 1 - 2 "Recreativo"
26' [1 - 0] Walter Pandiani
80' [1 - 1] Ersen Martin
90' [1 - 2] Nasief Morris

55' iš aikštės pašalintas Fernández Sergio ("Osasuna")

Barselonos "Espanyol" 3 - 0 "Valencia"
66' [1 - 0] Roman Martinez
82' [2 - 0] Nicolas Pareja
90' [3 - 0] Anderson Luis de Carvalho Nene (iš 11 metrų baudinio)

Sevilijos "Real Betis" 0 - 2 Madrido "Atletico"
14' [0 - 1] Diego Forlan
89' [0 - 2] Diego Forlan