36 turas: vienvaldžiu lyderiu tapo "Bordeaux" © Eurofootball.lt
Prancūzijos "Ligue 1" čempionate savaitgalį vyko 36-tojo turo kovos, po kurių vienvaldžiu turnyro lyderiu tapo "Bordeaux" klubas.

"Bordeaux" namuose po atkaklios kovos 3-2 įveikė "Le Mans" ekipą. Pirmieji į priekį įsiveržė svečiai, kai pasižymėjo Anthony Le Tallecas. Visgi po keliolikos minučių rezultatą išlygino Marouane Chamakhas, o besibaigiant kėliniui savo komandą į priekį išvedė Yoannas Gourcuffas.

55 minutę tas pats A.L.Tallecas pelnė dar vieną įvartį ir rezultatas tapo 2-2. Tačiau mačui artėjant prie pabaigos šeimininkų gynėjas Marcusas Planas pelnė lemiamą mačo įvartį.

Savo šansus triumfuoti čempionate sumažino "Marseille" klubas, kuris namuose 1-3 pralaimėjo "Lyon". Jau per pirmąjį kėlinį šeimininkai prasileido du įvarčius, kurių autoriumi tapo puolėjas Karimas Benzema.

"Marseille" turėjo ne vieną puikią progą pasižymėti, tačiau tai jiems pavyko padaryti tik 81 minutę, kai įvartį pelnė Sylvainas Wiltordas. Bet galutinį tašką šiame mače padėjo Juninho, kuris pelnė įvartį iš maždaug 35 metrų atstumo.

"Marseille" 1 - 3 "Lyon"
31' [0 - 1] Karim Benzema (iš 11metrų baudinio)
43' [0 - 2] Karim Benzema
81' [1 - 2] Sylvain Wiltord
90' [1 - 3] Juninho

"Lille" 1 - 1 "Nice"
34' [0 - 1] Anthony Modeste
71' [1 - 1] Yohan Cabaye

"Nantes" 1 - 1 "Rennes"
41' [1 - 0] Mamadou Bagayoko
83' [1 - 1] Moussa Sow

"Bordeaux" 3 - 2 "Le Mans"
24' [0 - 1] Anthony Le Tallec
39' [1 - 1] Marouane Chamakh
45' [2 - 1] Yoann Gourcuff
55' [2 - 2] Anthony Le Tallec
76' [3 - 2] Marc Planus

"PSG" 1 - 2 "Auxerre"
40' [0 - 1] Zoumana Camara (į savus vartus)
45' [0 - 2] Ireneusz Jelen
82' [1 - 2] Stephane Sessegnon

"Caen" 2 - 0 "Sochaux"
77' [1 - 0] Steve Savidan
90' [2 - 0] Steve Savidan

"Grenoble" 0 - 0 "Nancy"

"Lorient" 1 - 1 "Le Havre"
11' [0 - 1] Mamadaou Diallo
62' [1 - 1] Marama Vahirua

"Monaco" 1 - 1 "Valenciennes"
6' [1 - 0] Chu-Young Park
61' [1 - 1] Johan Audel

"Saint-Etienne" 2 - 2 "Toulouse"
34' [1 - 0] Mustapha Bayal Sall
66' [1 - 1] Moussa Sissoko
73' [2 - 1] Aaraujo Ilan (iš 11 metrų baudinio)
89' [2 - 2] Pierre-Andre Gignac