4 gražius įvarčius mušęs „Liverpool“ dramatiškame trileryje pranoko „Fulham“

„Liverpool“ ekipa namų rungtynėse dramatiškai iškovojo tris taškus – jie 4:3 palaužė „Fulham“ ekipą.

Rungtynės prasidėjo nuo nuostabaus Trento Alexanderio-Arnoldo baudos smūgio. Netrukus rezultatą lygino Harry Wilsonas.

„Raudonieji“ toliau stebino nuostabiais smūgiais. 38-ąją minutę Alexis Mac Allisteris iš toli nuginklavo Berndą Leno.

Kitoje aikštės pusėje nežibėjo Alissoną kuriam laikui keičiantis Caomhinas Kelleheris. Jis nesugebėjo atlaikyti nestipraus Kenny Tete smūgio.

Antroje rungtynių pusėje bent kelias pavojingas progas turėjo Darwinas Nunezas, tačiau tai niekur neatvedė. Vietoj to į priekį įsiveržė „Fulham“ žaidėjai. 80-ąją Bobby Cordova-Reidas pasižymėjo smūgiu galva.

87-ąją minutę po keitimo į aikštę žengęs Endo atstatė lygybę, o už minutės Trentas Alexanderis-Arnoldas išplėšė Kloppo auklėtiniams tris taškus.