4 turas: Antroji iš eilės "Lyon" nesėkmė © Eurofootball.lt
Šeštadienį Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybėse buvo sužaistos septynerios ketvirtojo turo rungtynės, kuriose jau antrąją nesėkmę iš eilės patyrė čempionų titulą ginantis "Lyon" klubas.

Praėjusį savaitgalį minimaliu rezultatau nusileidęs "Toulouse" vienuolikei šį kartą Lyono klubas išvykoje rezultatu 2-1 nusileido kiek netikėtai vienu pirmenybių lyderių tapusiai "Lorient" ekipai. Šeimininkus į priekį jau 14-ąją minutę išvedė komandos naujokas Marama Vahirua ir nepaisant to, kad 32-ąją minutę jaunasis Karimas Benzema sugebėjo rezultatą išlyginti, antrajame kėlinyje tas pats M. Vahirua pelnė savo antrąjį įvartį ir išplėšė savo ekipai pergalę.

Po jau minėtos pergalės prieš "Lyon" šiame ture netikėtą nesėkmę patyrė ir trečiąją vietą praėjusiame sezone užėmęs "Toulouse" klubas, namuose net 1-3 turėjęs pripažinti naujoko "Strasbourg" pranašumą. Įvarčius Strasbūro ekipai pelnė Ericas Mouloungui, Jamesas Fanchone ir Kevinas Gameiro, o tuo tarpu paguodos įvartį "Toulouse" gretose pelnė Pierre-Andre Gignacas.

Pirmuosius taškus per keturis turus šeštadienį prarado ir pirmasis sezono išsišokelis "Le Mans" klubas, namuose sužaidęs lygiosiomis 1-1 su "Lille", tačiau nepaisant to išlaikęs pirmenybių lyderio poziciją. "Lille" šiose rungtynėse pirmieji pelnė įvartį, kai 34-ąją minutę pasižymėjo Nicolas Fauvergue, tačiau antrajame kėlinyje vienas "Le Mans" atakų lyderių Grafite sugebėjo nuginkluoti Lilio komandos vartininką ir išplėšti savo ekipai tašką.

Pergalės skonį pagaliau, atrodo, pajuto "Monaco" ekipa. Kunigaikštystės klubas, nesėkmingai sužaidęs praėjusį sezoną, šį savaitgalį užtikrintai išvykoje 0-3 sutriuškino "Sochaux" klubą ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės. Du įvarčius nugalėtojams pelnė veteranas čekas Janas Kolleris, o vieną pridėjo Jeremy Menezas.

4-ojo turo rezultatai:

"%c00065" 0 - 3 "%c00036"
2` [0 - 1] Jan Koller
58` [0 - 2] Jeremy Menez
89` [0 - 3] Jan Koller

"%c00098" 1 - 1 "%c00094"
34` [0 - 1] Nicolas Fauvergue
59` [1 - 1] Grafite

"%c00092" 1 - 3 "%c00034"
21` [0 - 1] Eric Mouloungui
37` [1 - 1] Pierre-Andre Gignac
54` [1 - 2] James Fanchone
73` [1 - 3] Kevin Gameiro

"%c00293" 2 - 1 "%c00055"
14` [1 - 0] Marama Vahirua
32` [1 - 1] Karim Benzema
65` [2 - 1] Marama Vahirua

"%c00096" 0 - 0 "%c00023"

"%c00146" 0 - 0 "%c00064"

"%c00025" 1 - 0 "%c00206"
34` [1 - 0] Toifilou Maoulida