401 įvartį pelnęs Lionelis Messi: "Niekada nemaniau, kad tai pavyks"
Ispanijos čempionato rungtynėse su "Granada" du kartus varžovų vartininką nuginklavęs Lionelis Messi į savo sąskaitą įsirašė 400 ir 401 įvartį per savo profesionalo karjerą.
 
Šiai ribai pasiekti argentiniečiui prireikė 525 oficialių rungtynių Argentinos nacionalinėje rinktinėje bei "Barcelona" klube.
 
248 įvarčius L. Messi pelnė rungtyniaudamas Ispanijos čempionate, 29 - Karaliaus taurės varžybose, 67 - UEFA Čempionų lygoje, 10 - Ispanijos supertaurės mačuose, 4 - Pasaulio klubų čempionate ir 1 - Europos super taurės mače. Dar 42 kartus puolėjas pasižymėjo atstovaudamas savo šalies nacionalinei komandai.
 
"Niekada negalvojau, kad galiu pelnyti tiek įvarčių. Labai džiaugiuosi tokiu pasiekimu, tačiau sustoti nežadu. Padarysiu viską, kad padėčiau Argentinos rinktinei ir "Barcelona" klubui toliau siekti pergalių", - tvirtino futbolininkas.
 
Iš 401 pelnyto įvarčio 21 tikslus smūgis skriejo į Madrido "Real" vartus, 20 - į Madrido "Atletico". 19 kartų L. Messi pasižymėjo žaisdamas prieš Pamplonos "Osasuna", 18 - prieš "Sevilla", po 15 - prieš Madrido "Getafe" ir "Valencia".
 
Komandos draugo sėkme pasidžiaugė ir brazilas Neymaras.
 
Puolėjas mače su "Granada" pasižymėjo net tris kartus ir į savo sąskaitą įsirašė pirmąjį "hat-tricką" Ispanijos čempionate.
 
"Lionelis ir aš tobulėjame kaip duetas. Džiaugiuosi, kad man pavyko pelnyti tris įvarčius. Manau, kad ir toliau galiu žaisti rezultatyviai", - sakė "Barcelona" legionierius.

fcbarcelona.lt

    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...