5 įvarčių akistatoje „Napoli“ namuose palaužė „Bologna“ futbolininkus © REUTERS nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiame „Serie A“ susitikime „Napoli“ namuose rezultatu 3:2 palaužė „Bologna“ futbolininkus.

Pirmąjį rungtynių įvartį pelnė svečiai. 41 minutę po puikios komandinės atakos įvartį pelnė Joshua Zirkzee.

Tačiau, „Napoli“ išlygino rezultatą už 4 minučių. Atšokusį kamuolį į vartus pasiuntė Juanas Jesusas.

Antro kėlinio pradžioje abi komandos apsikeitė greitais įvarčiais. Neapoliečiams 49 minutę pasižymėjo Hirvingas Lozano, o už trijų minučių atsaką davė „Bologna“ ekipos krašto puolėjas Musa Barrow.

Pergalingas rungtynių įvartis krito 69 minutę. Po puikaus Kvicha Kvaratskhelia'os perdavimo šaltakraujiškai vartininką nuginklavo Victoras Osimhenas.

„Napoli“ išlieka pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje dviem taškais lenkdami laipteliu žemiau esančią „Atalanta“ ekipą.