5 turas: "Bayern" lygiosios Miunchene © Eurofootball.lt
Antrojo mačo iš eilės laimėti nepajėgė galingai sezoną pradėjęs „Bayern“ klubas, šeštadienį turėjęs tenkintis lygiosiomis 1-1 namų varžybose prieš „Schalke“ ekipą.

Sėkmingau mačą pradėję „Bavarai“ savo progų išnaudoti nesugebėjo ir pirmąjį kartą šiame sezone buvo priversti vytis varžovus – prieš pertrauką „Schalke“ pirmuoju smūgiu į varžovų vartus pelnė įvartį, o šūviu iš 25 metrų pasižymėjo naujokas I. Rakitičius.

Iš karto po pertraukos tas pats atakuojantis saugas galėjo padvigubinti persvarą, tačiau po tikslaus Kevino Kuranyi perdavimo šveicaro bandymą atrėmė Oliveris Kahnas.

Sužaidus kiek mažiau negu valandą šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą: stiprų Luca Toni smūgį galva „Schalke“ vartininkas Manuelis Neueris atrėme, tačiau prie atšokusio kamuolio pirmas atsidūręs M. Klose nukreipė jį į svečių vartų tinklą.

Dviem iš eilės lyderių kluptelėjimais pasinaudojo gana netikėtai sėkmingai sezoną pradėjusios „Arminia“ bei „Eintracht“ ekipos. Bielefeldo „Arminia“ namuose 4-2 nugalėjo penktą nesėkmę iš eilės patyrusią „Hansa“ ekipą, o „Eintracht“ 2-1 namuose palaužė „Hamburg“.

Labai atkakliai susiklostė pastarojo mačo pabaiga: 82-ąją minutę į pirmaujančių „Eintracht“ futbolininkų vartus skirtą vienuolikos metrų baudinį sėkmingai realizavęs R.van der Vaartas išlygino rezultatą, tačiau iki mačo pabaigos likus trims minutėms antrąją savo įvartį smūgiu iš 20 metrų pelnė buvęs „Hamburg“ žaidėjas A. Meieris, taip padovanodamas pergalę 51 tūkstančio gerbėjų miniai.

Surinkusios po dešimt taškų, „Arminia“ bei „Eintracht“ nuo lyderių „Bayern“ atsilieka vos vienu tašku. Tuo tarpu lygos čempionų „Stuttgart“ deficitas sumažėjo iki keturių po to, kai „Stuttgart“ namuose 3-0 sutriuškino „Cottbus“ klubą.

Rezultatai

"%c00208" 2 – 2 "%c00088"
12' [0 – 1] Mike Hanke
38' [0 – 2] Mike Hanke
60' [1 – 2] Zvjezdan Misimovic
89' [2 – 2] Marek Mintal

83' Christian Schulz ("Hannover") pašalintas iš aikštės

"%c00001" 1 - 1 "%c00015"
36' [0 - 1] Ivan Rakitic
54' [1 - 1] Miroslav Klose

"%c00210" 4 - 2 "%c00101"
31' [1 - 0] Victor Agali (į savo vartus)
47' [1 - 1] Enrico Kern
50' [2 - 1] Christian Eigler
55' [3 - 1] Christian Eigler
59' [4 - 1] Artur Wichniarek
63' [4 - 2] Kai Bülow

"%c00008" 2 - 0 "%c00010"
62' [1 - 0] Karim Haggui
88' [2 - 0] Manuel Friedrich

54' Marc Pfertzel ("Bochum") pašalintas iš aiktės

"%c00257" 2 - 1 "%c00024"
8' [1 - 0] Alexander Meier
82' [1 - 1] Rafael van der Vaart (11 m.)
87' [2 - 1] Alexander Meier

"%c00027" 3 - 0 "%c00309"
53' [1 - 0] Jeronimo Cacau
78' [2 - 0] Ewerthon
83' [3 - 0] Mario Gomez

"%c00258" 1 - 2 "%c00105"
61' [0 - 1] Marko Pantelic
70' [0 - 2] Marko Pantelic
78' [1 - 2] Klemen Lavric

"%c00011" 1 - 2 "%c00342"
22' [1 - 0] Jacek Krzynowek
63' [1 - 1] Mario Eggimann
79' [1 - 2] Christian Eichner