5 turas: "Messina" pakilo į antrąją vietą © Eurofootball.lt
Savaitgalį Italijos čempionate sužaistos devynerios penktojo turo rungtynės. Lyderio pozicijoje išlieka pergalę išvykoje prieš "Udinese" iškovojęs "Juventus", antroje vietoje - lygos naujokas "Messina", savo aikštėje sutriuškinęs "Siena" ekipą.

Šalies čempionas "Milan" po nelengvo laimėjimo prieš "Reggina" pakilo į trečiąją poziciją, ketvirtąją dalijasi pergales minimaliu skirtumu iškovoję "Chievo", "Cagliari" ir "Palermo" klubai.

"Lazio" išvykoje sužaidė lygiosiomis su "Atalanta" ir kartu su pralaimėjimą patyrusia "Lecce" turi po 8 taškus. Vienintelės rungtynės pasibaigusios taikiai, be įvarčių - "Parma" ir "Fiorentina" mačas. Tuo tarpu šįvakar centrinėse turo varžybose "Roma" susitiks su "Inter".

Turnyrinė lentelė

"%c00216" 2 - 1 "%c00079"
13' [1 - 0] Gianfranco Zola (11m.)
38' [1 - 1] Andrea Caracciolo
82' [2 - 1] Antonio Langella

"%c00068" 2 - 1 "%c00061"
58' [1 - 0] Roberto Baronio
79' [2 - 0] Simone Tiribocchi
90+2' [2 - 1] Mirko Vucinic

"%c00215" 1 - 1 "%c00019"
9' [1 – 0] Carmine Gautieri
85' [1 – 1] Roberto Muzzi

"%c00214" 4 - 1 "%c00080"
33' [1 – 0] Alessandro Parisi
35' [2 – 0] Arturo Di Napoli
39' [2 – 1] Daniele Portanova
54' [3 – 1] Arturo Di Napoli
83' [4 – 1] Nicola Amoruso

"%c00062" 3 - 1 "%c00081"
11' [1 – 0] Andrey Shevchenko
59' [1 – 1] Ivan Franceschini
66' [2 – 1] Kaka
88' [3 – 1] Andrey Shevchenko

"%c00200" 1 - 0 "%c00069"
45' [1 – 0] Franco Brienza

"%c00029" 0 - 0 "%c00143"

"%c00070" 2 - 0 "%c00213"
78' [1 – 0] Fausto Rossini
88' [2 – 0] Aimo Diana

"%c00063" 0 - 1 "%c00038"
61' [0 – 1] Marcelo Zalayeta