5 turas: "Pirmoji "Rennes" pergalė" © Eurofootball.lt
Šeštadienį Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybėse buvo žaidžiamos aštuonerios 5-ojo turo rungtynės. Dar kartą solidžiai savo varžovus įveikė čempionų titulą ginantis "Lyon", tuo tarpu "Rennes" šiame ture iškovojo vos pirmąją sezono pergalę.

Šį kartą pirmoje turnyrinės lentelės vietoje vėl esantis "Lyon" namuose priėmė vieną autsaiderių "Troyes" ir nugalėjo 2-0. 16-ąją minutę Lijono futbolininkus į priekį išvedė gynėjas iš Brazilijos Crisas, o rungtynėms artėjant į pabaigą 87-ąją minutę rezultatą padvigubino jo tautietis Juninho.

Tuo tarpu labai nesėkmingai šį sezoną pradėjęs "Rennes" šiame ture namuose priėmė pajėgią "Sochaux" ekipą ir ją įveikė rezultatu 2-1. Pirmieji į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai, kai 52-ąją minutę įvartį įmušė Cyrilas Jeunechampas. Ir nors jau po trijų minučių Alvaro Santos sugebėjo išlyginti rezultatą, 62-ąją minutę į "Sochaux" vartus buvo skirtas 11-os metrų baudinys kurį sėkmingai realizavo Olivier Monterubbio taip savo ekipai padėdamas iškovoti pirmąją pergalę šiame sezone.

Į antrąją turnyrinės lentelės vietą po šeštadienio mačų bent laikinai pakilo "Lille" klubas, nepaisant to, kad nesugebėjo įveikti "Nantes" vienuolikės sužaisdamas tik lygiosiomis 1-1. Pirmiejį į priekį šiose rungtynėse po Peterio Odemwingie įvarčio jau 10-ąją minutę išsiveržė "Lille" futbolininkai, tačiau antrojo kėlinio viduryje "Nantes" sugebėjo išlyginti rezultatą ir iškovoti tašką.

Ir toliau nesėkmingai rungtyniauja "Monaco" klubas. Šį kartą kunigaikštystės ekipa išvykoje 2-1 turėjo pripažinti taip pat geros formos įgauti vis nesugebančios "Auxerre" pranašumą. 58-ąją minutę "Auxerre" persvara buvo net 2-0, tačiau 61-ąją minutę Nimani sugebėjo sušvelninti skirtumą. Dabar "Monaco" su 4 taškais po 5 turų čempionate užimą vos 15-ąją vietą. Verta paminėti, kad tai buvo vos pirmoji "Auxerre" pergalė šiose pirmenybėse.

Dar vieną sunkią pergalę po nelabai sėkmingos sezono pradžios šį savaitgalį iškovojo vicečempionas "Bordeaux" klubas, rezultatu 3-2 įveikęs autsaiderę "Nice". Verta paminėti, kad 28-ąją minutę Nicos ekipa išsiveržė į priekį, tačiau vėliau "Bordeaux" pelnė tris įvarčius iš eilės ir tik mačo pabaigoje "Nice" dar sugebėjo sušvelninti rezultatą.

Gan sėkmingą pasirodymą savo debiutiniame sezone "Ligue 1" ir toliau tęsia "Lorient" ekipa. Šį kartą turnyro naujokai išvykoje po atkaklios kovos išplėšė tašką mače su "Le Mans" ir dabar su 8 taškais turnyrinėje lentelėje užima 7-ąją vietą.

Šeštadienio rungtynių rezultatai:

"%c00064" 3 - 2 "%c00090"
28` [0 - 1] Cedric Varrault
41` [1 - 1] Jean-Claude Darcheville
44` [2 - 1] Wendel
64` [3 - 1] Jean-Claude Darcheville (iš 11m.)
77` [3 - 2] Honorato Ederson (iš 11m.)

"%c00025" 2 - 1 "%c00036"
28` [1 - 0] Bruno Cheyrou
58` [2 - 0] Ireneusz Jelen
61` [2 - 1] Frederic Nimani

"%c00098" 1 - 1 "%c00293"
49` [1 - 0] Grafite
61` [1 - 1] Morel

"%c00093" 3 - 0 "%c00306"
8` [1 - 0] Aruna Dindane
23` [2 - 0] Aruna Dindane
29` [3 - 0] Yohan Demont

"%c00055" 2 - 0 "%c00255"
16` [1 - 0] Cris
87` [2 - 0] Juninho

"%c00066" 1 - 1 "%c00094"
10` [0 - 1] Peter Odemwingie
69` [1 - 1] Dimitri Payet

"%c00067" 2 - 1 "%c00065"
52` [1 - 0] Cyril Jeunechamp
55` [1 - 1] Amauro Santos
63` [2 - 1] Olivier Monterubbio (iš 11m.)

"%c00307" 2 - 2 "%c00146"
2` [0 - 1] Federic Piquionne
9` [1 - 1] Stephane Noro
52` [2 - 1] Stephane Noro
65` [2 - 2] Pascal Feindouno