6 turas: "Bayern" pralaimėjo autsaideriui © Eurofootball.lt
Šeštadienį Vokietijos "Bundesligos" šeštajame ture buvo užfiksuota sensacija: paskutinę vietą čempionate prieš turą užėmęs "Wolfsburg" namuose 1-0 įveikė daugkartinius Vokietijos čempionus ir dabartinius čempionato lyderius Miuncheno "Bayern".

Miuncheno klubas, trečiadienį UEFA Čempionų lygoje svečiuose 2-0 įveikęs Milano "Inter", beveik visas rungtynes su "Wolfsburg" neturėjo iniciatyvos, o vienintelį įvartį 35 rungtynių minutę įmušė Vokietijos rinktinės puolėjas Mike Hanke, sulaukęs perdavimo iš Cedricko Makiadi.

Tai buvo pirmoji "Wolfsburg" pergalė šiame sezone. Be to, "Wolfsburg" nebuvo laimėję aštuoneriose rungtynėse iš eilės, įskaitant ir praėjusį sezoną.

Į antrą vietą "Bundesligoj" pakilo Brėmeno "Werder", net 3-0 sutruškinęs Moenchengladbacho "Borussia", tuo tarpu į lyderio poziciją sugrįžo "Nurnberg", namuose sužaidęs lygiosiomis 1-1 su "Mainz".

Šeštadienio statistika

"%c00308" 2 - 1 "%c00010"
36' [0 - 1] Zvjezdan Misimovic
48' [1 - 1] Jan Schlaudraff
49' [1 - 2] Sascha Rosler

"%c00210" 3 - 1 "%c00309"
22' [0 - 1] Vlad Munteanu
47' [1 - 1] Sibusiso Zuma
62' [2 - 1] Artur Wichniarek
74' [3 - 1] Ioannis Masmanidis

"%c00257" 2 - 2 "%c00024"
36' [1 - 0] Alexander Meier
52' [1 - 1] Danijel Ljuboja
58' [2 - 1] Ioannis Amanatidis
69' [2 - 2] Boubacar Sanogo

"%c00208" 1 - 1 "%c00209"
24' [1 - 0] Jan Polak
85' [1 - 1] Cristof Babatz

43' Jaouhar Mnari ("Nurnberg") pašalintas iš aikštės

"%c00016" 3 - 0 "%c00103"
33' [1 - 0] Aaron Hunt
36' [2 - 0] Christian Shculz
38' [3 - 0] Diego

"%c00011" 1 - 0 "%c00001"
35' [1 - 0] Mike Hanke