7 turas: Dar viena "Lyon" pergalė © Eurofootball.lt
Šeštadienį Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybėse vyko 7-ojo turo susitikimai. Net penkeri iš aštuonių sužaistų mačų baigėsi lygiosiomis, o tuo tarpu dar vieną įtikinamą pergalę iškovojęs "Lyon" ir toliau pasiliko pirmoje pozicijoje.

Šį kartą čempionų titulą ginantis "Lyon" namuose priėmė sėkmingai pirmenybes pradėjusį "Lille" klubą ir sutriuškino šį rezultatu 4-1. Du įvarčius šeimininkams pelnė brazilas Fredas, o po vieną pridėjo Florentas Malouda ir Juninho. Vienintelį įvartį "Lille" klubui pelnė kamuolį į savo vartus įsimušęs "Lyon" gynėjas Crisas.

Pirmąją pergalę šiame sezone šeštadienį pagaliau iškovojo paskutinėje vietoje iki tol buvęs "Nice" klubas, savaitgalį 2-0 įveikęs naujoką "Valenciennes". Pirmąjį "Nice" įvartį vos 84-ąją minutę pelnė Cedricas Varraultas, o paskutinę runtynių minutę tiksliu smūgiu nuo 11-os metrų žymos savo ekipos persvarą įtvirtino Davidas Bellionas. Verta paminėti, kad 86-ąją minutę "Valenciennes" liko dešimtyje, kadangi iš aikštės buvo išvytas Guillaume Rippertas.

Ir toliau pakankamai sėkmingai šį sezoną žaidžia vos prieš metus į aukščiausiąjį Prancūzijos futbolo divizioną iškopusi "Nancy" ekipa. Šį kartą "Nancy" išvykoje sugebėjo atsilaikyti prieš galingesnę sudėtį turintį Paryžiaus "P.S.G" klubą - mačas baigėsi be įvarčių 0-0.

Tokiu pačiu rezultatu šeštadienį baigėsi ir dar du mačai - nulinėmis lygiosiomis savo rungtynes baigė "Toulouse" ir "Lorient" bei "Rennes" ir "Saint-Etienne" klubai.

Sunkiai tris taškus į savo saskaitą jau ne pirmą kartą šį sezoną šeštadienį įsirašė ir praėjusio sezono vicečempionas "Bordeaux" klubas. Mače su "Troyes" Bordo futbolininkai atsilikinėjo po 10-ąją minutę pelnyto Davido Gigliotti įvarčio, tačiau antrojo kėlinio pradžioje po per dvi minutes vienas po kito pelnytų Jeano-Claude Darchevilles bei Geraldo Mauricio Wendelio įvarčių vis dėlto išplėšė pergalę.

Šeštadienio varžybų rezultatai:

"%c00055" 4 - 1 "%c00094"
6` [1 - 0] Florent Malouda
24` [1 - 1] Cris (į savo vartus)
52` [2 - 1] Juninho
63` [3 - 1] Fred
69` [4 - 1] Fred

"%c00023" 0 - 0 "%c00254"

"%c00092" 0 - 0 "%c00293"

"%c00067" 0 - 0 "%c00146"

"%c00090" 2 - 0 "%c00306"
84` [1 - 0] Cedric Varrault
90` [2 - 0] David Bellion (iš 11m.)

86` Guillaume Rippert ("Valenciennes") pašalintas iš aikštės

"%c00064" 2 - 1 "%c00255"
10` [0 - 1] David Gigliotti
49` [1 - 1] Jean-Claude Darcheville
50` [2 - 1] Geraldo Mauricio Wendel

"%c00025" 2 - 2 "%c00307"
23` [1 - 0] Benoit Pedretti
43` [1 - 1] Gregory Pujol
50` [1 - 2] Nicolas Marin
74` [2 - 2] Luigi Pieroni

"%c00098" 2 - 2 "%c00065"
1` [0 - 1] Julien Qercia
15` [1 - 1] Mamadou Samassa
69` [2 - 1[ James Fanchone
70` [2 - 2] Badara Sene