7 turas: "Lyon" tolsta nuo persekiotojų © Eurofootball.lt
Šeštadienį Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybėse buvo sužaistos 7-ojo turo rungtynės po kurių dar labiau į priekį pabėgo čempionų titulą ginantis "Lyon" klubas.

Čempionai namie priėmė praėjusio sezono išsišokėlę "Nancy" ekipą ir įveikė šią rezultatu 2-1. "Lyon" į priekį išsiveržė 30-ąją rungtynių minutę, kai pasižymėjo jaunasis Karimas Benzema. Dar po 5 minučių rezultatą padvigubino brazilas Fredas ir nors jau po minutės Pascalis Berenguer rezultatą sušvelnino, tačiau "Nancy" daugiau nieko padaryti nesugebėjo ir turėjo tenkintis pralaimėjimu.

Tuo tarpu artimiausias "Lyon" persekiotojas "Marseille" klubas jau antrą turą iš eilės nesugebėjo iškovoti pergalės, mačą išvykoje su "Le Mans" baigęs lygiosiomis 1-1. "Marseille" futbolininkai pirmieji išsiveržė į priekį, kai jau 6-ąją minutę pasižymėjo ekipos naujokas Hatemas Ben Arfa, tačiau vos po 3 minučių Thorsteinas Helstadas sugebėjo rezultatą išlyginti ir taip iškovoti savo ekipai tašką.

Nesėkmingai šis turas susiklostė iki tol gan sėkmingai rungtyniavusei Paryžiaus "P.S.G" ekipai, kuri namuose minimaliu rezultatu turėjo pripažinti įspūdingai kolkas rungtyniaujančio naujoko "Grenoble" pranašumą. Vienintelį mačo įvartį 77-ąją minutę pelnė Nassimas Akrouras.

7-ojo turo rezultatai:

"%c00055" 2 - 1 "%c00254"
30` [1 - 0] Karim Benzema
35` [2 - 0] Fred
36` [2 - 1] Pascal Berenguer

"%c00098" 1 - 1 "%c00071"
6` [0 - 1] Hatem Ben Arfa
9` [1 - 1] Thorstein Helstad

"%c00023" 0 - 1 "%c00367"
77` [0 - 1] Nassim Akrour

"%c00025" 3 - 0 "%c00366"
25` [1 - 0] Adama Coulibaly
47` [2 - 0] Ireneusz Jelen
83` [3 - 0] Thomas Kahlenberg

"%c00206" 3 - 0 "%c00066"
1` [1 - 0] Steve Savidan
10` [2 - 0] Fahid Benkhalfallah
30` [3 - 0] Benjamin Nivet

"%c00067" 1 - 0 "%c00090"
50` [1 - 0] Jimmy Briand

"%c00065" 1 - 1 "%c00293"
37` [0 - 1] Dede Ayew
82` [1 - 1] Mevlut Erding