7 turas: "Real" ir "Deportivo" klubų pergalės © Eurofootball.lt
Ispanijos pirmenybėse šeštadienio vakarą vyko trejos VII turo rungtynės.

Karališkasis Madrido "Real" klubas šventė pergalę namuose, kai rezultatu 4-2 įveikė "Valladolid" ekipą. Šeimininkai priekyje buvo jau po 14 minučių, kai tiksliu Estebano Granero perdavimu pasinaudojo Raulis.

Po keturių minučių tas pats Raulis pelnė dar vieną įvartį - šįsyk sulaukęs tikslaus perdavimo iš kairiame krašte buvusio Marcelo. Jau netrukus svečiams rezultatą pavyko sušvelninti - 29-ąją minutę puikiu baudos smūgiu pasižymėjo Nauzetas.

Kiek vėliau puikų šansą pasižymėti turėjo Rafaelis van der Vaartas, tačiau "Real" saugas smūgiavo netiksliai. Vis dėlto dar pirmajame kėlinyje Madrido ekipai pavyko pelnyti įvartį - 45-ąją minutę tiksliu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų pasižymėjo Marcelo.

Antrojo kėlinio pradžia kur kas sėkmingesnė buvo svečiams, kurie sugebėjo pelnyti dar vieną įvartį. 53-ąją minutę pasižymėjo Garcia.

Vėliau žaidimas kiek aprimo. Mačui artėjant prie pabaigos šeimininkams pavyko dar kartą pasižymėti, kai kamuolį tiksliai per vartininką permetė Gonzalo Higuainas.

Kitame dienos susitikime pergalę šventė ir La Korunijos "Deportivo" klubas, dėka Juano Rodriguezo įvarčio palaužęs "Sevilla" ekipą.

Nugalėtojas nepaaiškėjo itin intrigavusiame mače Valensijoje, kur vietos "Valencia" grūmėsi su "Barcelona". Šeimininkai jau pirmosiomis minutėmis galėjo pasižymėti, tačiau Pablo Hernandezas likęs vienas prieš Victorą Valdesą nesugebėjo jo nuginkluoti.

Pirmajame kėlinyje "Valencia" dar kelis sykius pavojingai grasino svečų vartams. Antrajame kėlinyje pavojingas atakas ėmė rengti ir "Barcelona", bet nei Lioneliui Messi, nei Xavi, ar kitiems katalonų klubo žaidėjams, pasižymėti nepavyko.

Puikų šansą pelnyti įvartį turėjo Davidas Silva, gavęs perdavimą iš Matthieu, tačiau smūgiavęs tiesiai į "Barcos" vartų sargą V.Valdesą. Iki pat mačo pabaigos rezultatas taip ir nepakito - nulinės lygiosios.

Madrido "Real" 4 - 2 "Valladolid"
14' [1 - 0] Raul
18' [2 - 0] Raul
29' [2 - 1] Nauzet
45' [3 - 1] Marcelo
53' [3 - 2] Garcia
79' [4 - 2] Gonzalo Higuain

La Korunijos "Deportivo" 1 - 0 "Sevilla"
38' [1 - 0] Juan Rodriguez

"Valencia" 0 - 0 "Barcelona"