8 turas: "AZ" nesėkmių serija ir toliau tęsiasi © Eurofootball.lt
Sekmadienį Olandijos „Eredivisie“ lygos čempionate buvo sužaistos paskutinės ketverios 8-ojo turo rungtynės. Ketvirtąjį pralaimėjimą patį „AZ“ klubas, „Groningen“ įveikė „Twente“, o du mačai pasibaigė lygiosiomis.

Kaip neįprasta Olandijos pirmenybėse, bet šį sekmadienio rungtynėse per ketverias varžybas buvo įmušti vos keturi įvarčiai. „AZ“ namuose susikovė su praėjusiame ture net 9-1 savo varžovus nugalėjusius „Heerenveen“.

Mačas klostėsi įnirtingai, bet viskas apsivertė aukštyn kojomis paskutinę kėlinio minutę, kai svečių komandos atakų lyderis iš Brazilijos Alfonso Alvesas, kuris praeitame ture buvo „sukalęs“ 7 įvarčius, šį kartą prisidėjo vienu, bet labai svarbiu įvarčiu.

„Groningen“ savo sirgalių akivaizdoje minimaliu rezultatu 1-0 įveikė „Twente“ ekipą. Pergalingo įvarčio autoriumi 56-ąją minutę tapo Martinas Meerdinkas. „Roda“ mače su „Utrecht“ išsiskyrė taikiai 1-1, o „Willem“ sužaidė be įvarčių su „NAC“.