8 turas: "Barcelona" sutriuškino "Almeria" © Eurofootball.lt
Šeštadienį Ispanijos futbolo čempionate buvo žaidžiami du XIII turo susitikimai.

Ir toliau visus savo varžovus triuškina "Barcelona", šįsyk ji namuose net 5-0 įveikė "Almeria".

Jau penktają mačo minutę "Barca" buvo priekyje - Samuelis Eto'o pasinaudojo varžovo gynėjo klaida ir iš arti nuginklavo "Almeria" vartininką Diego Alvesą.

13 minutę rezultatas tapo jau 2-0 - Lionelis Messi perdavė kamuolį Andresui Iniesta, šis bandė jį perduoti dar arčiau vartų, tačiau patikimai sužaidė gynėjai. Visgi, kamuolys atšoko tam pačiam L.Messi, pastarasis perdavė kamuolį šalia vartų stovinčiam Thierry Henry, kurio smūgis vos iš kelių metrų buvo tikslus.

21 minutę "Barca" pelnė ir trečiajį įvartį - A.Iniesta puikiai perdavė kamuolį į baudos aikštelę įkertančiam Xavi, šis iššoko vienas prieš vartininką, tačiau nusprendė perduoti kamuolį S.Eto'o, kamerūnietis nesuklydo ir pelnė įvartį.

24 minutę "Barca" jau triuškino savo varžovus - L.Messi prasiveržė dešiniuoju kraštu, perdavė kamuolį prie pat vartų stovinčiam S.Eto'o ir šis kovodamas su gynėjais bei vartininku, šiaip ne taip nukreipė kamuolį į vartus.

Po penkių minučių "Almeria" ekipos tragedija tęsėsi, kai už grubią pražangą prieš Rafaelį Marquezą iš aikštės buvo išvytas puolėjas Alvaro Negredo.

38 minutę svečių triuškinimas tęsėsi toliau - puikiu baudos smūgiu pasižymėjo "Barcos" gynėjas Danielis Alvesas.

Antrame kėlinyje įvykiai klostėsi daug ramiau. Visgi, pačioje mačo pabaigoje S.Eto'o galėjo pelnyti dar vieną įvartį, tačiau nepasinaudojo puikiu Carleso Puyolio perdavimu iš krašto.

Tuo tarpu kita šiandien vykusi dvikova tarp Pamplonos "Osasuna" ir Sevilijos "Real Betis" baigėsi svečių pergale 2-0.

"Barcelona" 5-0 "Almeria"
5' [1-0] S.Eto'o
13' [2-0] T.Henry
21' [3-0] S.Eto'o
24' [4-0] S.Eto'o
37' [5-0] D.Alves

30' iš aikštės pašalintas A.Negredo ("Ameria")

"Osasuna" 0-2 "Real Betis"
52' [0-1] M.Aurelio
85' [0-2] H.M.Pavone