8 turas: Pirmoji "P.S.G" pergalė © Eurofootball.lt
Šį šeštadienį buvo sužaistos devynerios Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybių 8-ojo turo rungtynės. Vienas susitikimas bus žaidžiamas šiandien - "De la Beaujoire" stadione susitiks "%c00066" ir "%c00093" ekipos.

Centrinė turo dvikova vyko Lijono "Stade Gerland" stadione, kur susitiko du pirmenybių lyderiai - "Lyon", esantis antroje turnyrinės lemtelės vietoje, ir pirmenybių lyderis "Monaco". Atkakliai vykęs mačas baigėsi nulinėmis lygiosiomis, o jo metu teisėjas parodė net 6 korteles - 5 geltonas ir 1 raudoną.

Pasinaudojęs lyderių lygiosiomis į antrąją vietą "Ligue 1" iškopė "Lille" klubas, sutriuškinęs "Metz" 4-0. Dabar "Lille" ir "Lyon" turi po 16 taškų, tačiau pirmieji yra aukščiau dėl geresnio įmuštų bei praleistų įvarčių santykio. Nuo pirmaujančio "Monaco" šias ekipas skiria vos 1 taškas.

Pirmąją pergalę čempionate iškovojo sostinės "P.S.G" klubas, minimaliu rezultatu 1-0 įveikęs "Strasbourg" vienuolikę. Vienintelį rungtynių įvartį 79-ąją minutę įmušė "P.S.G" portugalas Pedro Pauleta (%p00314).

Po trijų pralaimėjimų iš eilės pergalę pagaliau iškovoje ir dar vienas favoritų prieš sezoną laikytas klubas - "Marseille" taip pat minimaliu rezultatu palaužė "Bastia" ekipą.

Čempionate sėkmingai rungtyniauti pagaliau pradėjo "Nice" klubas su Edgaru Jankausku. Šį kartą Nicos ekipa 2-0 palaužė "Rennes", o 36-ąją minutę lietuvis uždirbo 11-os metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo %p00632.

Turnyrinė lentelė

Visi 8-ojo turo rezultatai:

"%c00055" 0 - 0 "%c00036"

62' iš aikštės pašalintas Diego Perezas (Monaco)

"%c00065" 2 - 1 "%c00146"
5' (1 - 0) Mickael Isabey
32' (1 - 1) Frederic Piquionne
77' (2 - 1) Wilson Oruma

"%c00023" 1 - 0 "%c00034"
79' Pedro Pauleta

"%c00090" 2 - 0 "%c00067"
3' Sebastien Roudet
26' Marama Vahirua (iš 11m.)

58' iš aikštės pašalintas Cyrilis Jeunechamp (Rennes)

"%c00071" 1 - 0 "%c00031"
78' Lauren Batlles

"%c00094" 4 - 0 "%c00096"
18' Milenko Acimovič (iš 11m.)
51' Matt Moussilou
71' Matt Moussilou
80' Johan Audel

"%c00064" 1 - 1 "%c00092"
61' (1 - 0) Marouane Chamakh
88' (1 - 1) Daniel Moreira

"%c00025" 0 - 0 "%c00207"

88' iš aikštės pašalintas Laurentas Courtois (Istres)

"%c00026" 2 - 2 "%c00206"
13' (1 - 0) Lucas Pereira
30' (1 - 1) Cyrille Watier
16' (2 - 1) Lucas Pereira
84' (2 - 2) Reynald Lemaitre

37' iš aikštės pašalintas Salah Bakour (Caen)