9 turas: antroji "Feynenoord" nesėkmė © Eurofootball.lt
Šį savaitgalį Olandijoje vyksta šalies "Eredivisie" pirmenybių rungtynės. Penktadienį ir šeštadienį sužaistos penkerios varžybos, kuriose pergalę išvykoje pavyko iškovoti tik vienai komandai.

Antrąjį pralaimėjimą čempionate patyrė Roterdamo "Feyenoord", kuri išvykoje 0-2 nusileido Enschede "Twente". 11 minutę pirmą mačo įvartį pelnė Kongo kilmės šveicarų puolėjas Blaise NKufo, o antrajame dar vieną pridėjo belgas Steinas Huysegemsas. Po šio pralaimėjimo Roterdamo ekipa vis dar lieka turnyrinės lentelės viršuje, tačiau artimiausi persekiotojai 9 turo rungtynių dar nežaidė.

Kita Roterdamo ekipa "Excelsior" namie nesugebėjo įveikti Almelo "Heracles" - varžybos baigėsi 1-1. Visi įvarčiai pelnyti per 13 minučių. Iš pradžių, 5 minutę "heraklius" į priekį išvedė juodkalnietis Igoris Gluščevičas, tačiau po aštuonių minučių rezultatą šeimininkams išlygino Tjeerdas Korfas.

Arnhemo "Vitesse" bei Kerkradės "Roda" vienodu rezultatu 1-0 namie įveikė savo priešininkus, atitinkamai Tilburgo "Willem II" bei "De Graafschap".

Vienintelę pergalę išvykoje iškovojo "Heerenveen" vienuolikė, net 4-0 sutriuškinusi "VVV Venlo". Du įvarčius šiame mače pelnė ir su 10 įvarčių rezultatyviausiu čempionato žaidėju tapo Alfonso Alvesas. Beje, priminsime, jog A.Alvesas prieš kelias savaites per rungtynes su "Heracles" pelnė 7 įvarčius. Antrą vietą rezultatyviausių sarašė užima Klaas-Jan Huntelaaras.

Penktadienio ir šeštadienio rezultatai

"Vitesse" 1 - 0 "Willem II"
76' [1 - 0] S. Kolk

"Roda" 1 - 0 "De Graafschap"
61' [1 - 0] M. Meeuwis (iš 11 m. baudinio)

"VVV Venlo" 0 - 4 "Heerenveen"
3' [0 - 1] K. Bak
12' [0 - 2] A. Alves
71' [0 - 3] A. Alves
86' [0 - 4] R. Matusiak

"Excelsior" 1 - 1 "Heracles"
5' [0 - 1] I. Gluscevic
13' [1 - 1] T. Korf

"Twente" 2 - 0 "Feyenoord"
11' [1 - 0] B. NKufo
57' [2 - 0] S. Huysegems

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai: pozicija, klubas, įvarčiai