9 turas: Bundesligos čempionai vėl pralaimėjo © Eurofootball.lt
Šeštadienį pirmąją nesėkmę namuose nuo praėjusių metų rugpjūčio Bundesligoje patyrė čempionų titulą ginantis "Stuttgart" klubas, pralaimėjęs lygos vidutiniokams "Hannover".

Krizę išgyvenanti "Stuttgart" ekipa praėjusį savaitgalį neatsilaikė prieš "Hansa", savaitės viduryje Čempionų lygos mače nusileido svečiams iš Barselonos, taigi ši nesėkmė Vokietijos čempionams buvo trečioji iš eilės, tuo tarpu "Hannover" ekipa džiaugiasi tokio paties ilgio pergalių serija.

Jau pačioje susitikimo pradžioje sunkiam mačui savo komandą pasmerkė "Stuttgart" kapitonas F. Meira – centro gynėjas ranka sustabdė į tuščius vartus skriejantį kamuolį ir iš karto išvydo raudoną kortelę.

Skirtą vienuolikos metrų baudinį antruoju bandymu realizavęs S. Huzsti išvedė savo klubą į priekį, o po pertraukos tiksliu smūgiu galva užtvirtino "Hannover" pergalę, po kurios Žemutinės Saksonijos ekipa šoktelėjo jau šeštąją poziciją ir pagal surinktus taškus pasivijo "Schalke", kuris namuose 0-2 pralaimėjo stebinančiai gerus rezultatus demonstruojantiems ir tik šiemet į aukščiausiąją lygą sugrįžusiems "Karlsruher" futbolininkams.

Abu įvarčius nugalėtojams pelnė C. Timmas, gavęs tikslius perdavimus iš gerą bei stabilų žaidimą demonstruojančio Tomaso Hajnalo. "Nuskynę" jau šeštąją pergalę šiame sezone "Karlsruher" pakilo jau į antrąją vietą ir atsilieka tik nuo "Bayern", kuris po Gelsenkircheno futbolininkų nesėkmės liko vienintelis pralaimėjimo nepatyręs klubas lygoje.

Po nesėkmingos sezonos pradžios įsibėgėjusius "Hansa" futbolininkus sustabdė "Wolfsburg" vyrai, namuose įveikę Rostoko klubą minimaliu rezultatu: pergalingą įvartį 89-ąją minutę pelnė E. Dzeko, o kiek anksčiau vienuolikos metrų baudinio nerealizavo Marcelinho.

Tokiu pačiu rezultatu pergalę šventė ir "Hamburger", įveikęs ketvirtąją nesėkmę iš eilės patyrusią "Arminia" vienuolikę. Lemtingu tapo komandos kapitono R. van der Vaarto smūgis antrojo kėlinio pradžioje, kuomet po Nigelio de Jongo perdavimo olandas tiksliu smūgiu pažeme pasiuntė kamuolį į apatinį dešinijį vartų kamputį. Puikią formą demonstruojantis R. van der Vaartas šių metų pirmenybėse pelnė jau septynis įvarčius.

Po "nokdauno" Čempionų lygoje sugebėjo atsitiesti "Werder" klubas – Thomaso Schaafo treniruojama ekipa svečiuose 1-3 įveikė jau penktąjį pralaimėjimą iš eilės patyrusį "Duisburg" klubą. 7-ąją minutę D. Jensenas iš artimos distancijos pelnė pirmąjį mačo įvartį, tačiau netrukus rezultatą išlygino buvęs "Werder" žaidėjas Ailtonas.

Vis dėlto, po pertraukos varžybos "Zebrams" susiklostė nesėkmingai – 55-ąją minutę už antrąją geltoną kortelę aikštę palikti turėjo P. Caceresas, dar po dvidešimties už teisėjo įžeidimą raudoną kortelę išvydo B. Georgievas. Dar du "Werder" įvarčiai antrajame kėlinyje buvo pakankama pergalei pasiekti, po kurios ekipa įsitaisė pirmajame trejetuke.

Visi rezultatai

"%c00011" 1 - 0 "%c00101"
89' [1 - 0] Edin Dzeko

"%c00027" 0 - 2 "%c00088"
8' [0 - 1] Szabolcz Huszti (11 m.)
52' [0 - 2] Szabolcz Huszti

7' Fernando Meira ("Stuttgart") pašalintas iš aikštės

"%c00015" 0 - 2 "%c00342"
68' [0 - 1] Christian Timm
83' [0 - 2] Christian Timm

"%c00258" 1 - 3 "%c00016"
7' [0 - 1] Daniel Jensen
15' [1 - 1] Goncalves Ailton
56' [1 - 2] Boubacar Sanogo
87' [1 - 3] Leon Andreasen

55' Pablo Caceres ("Duisburg") pašalintas iš aikštės
75' Blagoy Georgiev ("Duisburg") pašalintas iš aikštės

"%c00105" 0 - 0 "%c00309"

"%c00210" 0 - 1 "%c00024"
49' [0 - 1] Rafael van der Vaart