9 turas: "Real" nesugebėjo įveikti "Almeria" © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijos čempionate buvo žaidžiami šeši IX turo susitikimai.

Pergalės nepavyko iškovoti šalies čempionui Madrido "Real", kuris mačą išykoje prieš "Almeria" baigė lygiosiomis 1-1.

Rungtynes gan ramiai pradėjo abi komandos. Kiek išsiskyrė tik Julio Alvarezo Mosqueros smūgis į "Real" vartus, bei svečių puolėjo Gonzalo Higuaino bandymas.

Vistik įvartį "Real" pelnyti pavyko - 38 minutę G.Higuainas perdavė kamuolį iš krašto į baudos aikštelę, kur ekipos kapitonas Raulis galva nukreipė jį į Diego Alveso ginamus vartus.

Antrasis kėlinys vėlgi prasidėjo gan ramiai. "Almeria" bandė sukurti progų, tačiau jiem tai nepavykdavo, o "Real" dažniausiai valdė kamuolį aikštės viduryje.

Tačiau artėjant mačo pabaigai žaidimo tempas suaktyvėjo - iš pradžių dar "Real" saugas Wesley Sneijderis bandė padvigubinti komandos rezultatą, tačiau jo smūgį atrėmė vartinikas.

Paskui prasidėjo ir "Almeria" atakos - 78 minutę į vartus pavojingai smūgiavo Alvaro Negredo, tačiau Ikeras Casillasas buvo savo vietoje. Visgi įvartį šeimininkams pavyko pelnyti jau netrukus - Alberto Crusato perdavimas į baudos aikštelę ir vos iš kelių metrų Pablo Piatti pelno įvartį.

Vos po kelinų minučių tas pats P.Piatti dar kartą smūgiavo į vartus, tačiau tąkart pritrūko tikslumo. Šansą turėjo ir "Real" gynėjas Gabrielis Heinze, tačiau net jei argentinietis būtų pelnęs įvartį jis nebūtų įskaitytas, mat teisėjas užfiksavo nuošalę.

Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė lygiasias, rezultatu 1-1.

Kitose dienos rungtynėse netikėtą pralaimėjimą patyrė "Sevilla", ji išvykoje 3-2 nusileido "Valladolid". Tuo tarpu pergales pavyko iškovoti Barselonos "Espanyol", La Korunijos "Deportivo" ir "Sporting Gijon" ekipoms, o mačas tarp Madrido "Getafe" ir "Recreativo" baigėsi lygiosiomis.

Visi rezultatai:

"Espanyol" 1 - 0 "Osasuna"
60' [1 - 0] Raul Tamudo

"Sporting Gijon" 3 - 1 "Numancia"
19' [0 - 1] Alvaro Goiria
33' [1 - 0] Luis Moran
65' [2 - 0] Mate Bilič
76' [3 - 0] Mate Bilič (iš 11 metrų baudinio)

"Recreativo" 1 - 1 "Getafe"
49' [1 - 0] Javier Guerrero
82' [1 - 1] Juan Albin

61' Iago Bouzón Amoedo pašalintas iš aikštės ("Recreativo")

"Valladolid" 3 - 2 "Sevilla"
18' [0 - 1] Renato
26' [0 - 2] Jesus Navas
43' [1 - 2] Jonathan Sesma González
50' [2 - 2] Fabian Canobbio
63' [3 - 2] Fabian Canobbio

"Almeria" 1 - 1 "Real"
38' [0 - 1] Raul
82' [1 - 1] Pablo Piatti

"Real Betis" 0-3 "Deportivo"
61' [0 - 1] Ivan Sanchez Riki
79' [0 - 2] Angel Lafita
87' [0 - 3] Angel Lafita