A. Carrollo dublis neatnešė "West Ham" ekipai pergalės prieš "Juventus" (VIDEO)

Nors "West Ham United" savo naujajame Olimpiniame stadione jau sužaidė rungtynes, tačiau šiandien įvykusi dvikova prieš Turino "Juventus" buvo skirta naujos tvirtovės atidarymui.

Slaveno Biličiaus vadovaujami "plaktukai" po rezultatyvios kovos turėjo pripažinti Italijos čempionų pranašumą. "Juventus" savo žiūrovų akivaizdoje žaidusius "West Ham" futbolininkus palaužė rezultatu 3-2.

Jau 20-ąją minutę svečiai iš Turino pirmavo rezultatu 2-0. Per dvi minutes pasižymėjo Paulo Dybala bei Mario Mandžukičius. Vis dėlto 34-ąją minutę Andy Carrollo įvartis atgaivino intrigą šioje dvikovoje.

Antrasis kėlinys šeimininkams prasidėjo kur kas sėkmingiau - tas pats A. Carrollas atliko dar vieną tikslų smūgį ir rezultatas tapo lygus. Lygiųjų išsaugoti iki rungtynių pabaigos "plaktukams" nepavyko ir pergalingą įvartį 85-ąją minutę "Juventus" gretose pelnė Simone Zaza.

"West Ham" 2 - 3 "Juventus"
18' [0 - 1] P. Dybala
20' [0 - 2] M. Mandžukič
34' [1 - 2] A. Carroll
52' [2 - 2] A. Carroll
85' [2 - 3] S. Zaza

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8828375" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>