A. Conte teigimu, specialus „Premier“ lygos posėdis buvo laiko švaistymas © Action Images via Reuters nuotr.

„Premier“ lyga ketvirtadienį įvykdė specialų susitikimą su treneriais ir žaidėjais, aptarti situaciją pirmenybėse dėl daugėjančių koronaviruso protrūkių. 

Susitikime buvo spręsta, ar žaisti visas rungtynes per švenčių laikotarpį, kas tapo neatsiejama „Premier“ lygos tradicija. Galiausiai, susitarimas buvo pasiektas, jog joks turas nebus nukeltas, neskaitant tam tikrų rungtynių, ir viskas vyks, kaip buvo suplanuota. 

Apie šį posėdį spaudos konferencijoje kalbėjo „Tottenham“ treneris Antonio Conte ir pripažino, jog įspūdžio jam tai nepadarė: „Turiu būti atviras, manau tai buvo susitikimas, kuriame mes bandėme kalbėti ir kai kurie treneriai bandė kalbėti bei klausti apie sprendimus. 

„Tačiau manau, kad viskas jau buvo nuspręsta. Ir manau, kad vakar buvo siena, todėl nenoriu per daug leisti į diskusijas“, – teigė italas. 

A. Conte taip pat buvo paklaustas, ar šis posėdis buvo laiko švaistymas ir atsakė: „Manau, kad taip. Dėl to, nes kai prieš tave yra siena, tu gali kalbėti ar klausti ko tik nori, tačiau kiekvienas sprendimas jau buvo priimtas“, – užbaigė „Tottenham“ strategas.