A. Conte tiki, kad H. Kane'as pratęs sutartį su „Tottenham“ © PA nuotr.

Londono „Tottenham“ Anglijos „Premier“ lygos sezoną pradėjo itin sėkmingai ir per ketverias rungtynes iškovojo tris pergales bei kartą sužaidė lygiosiomis.

Prie tokio sėkmingo starto svariai prisideda komandos puolimo lyderis Harry Kane'as, kuris jau spėjo pelnyti keturis įvarčius.

29-erių anglo kontraktas su Šiaurės Londono klubu baigs galioti 2024 metų vasarą, o pats futbolininkas ne kartą viešai deklaravo norą persikelti į pajėgesnę komandą.

Vis tik „pentinų“ strategas Antonio Conte tikisi, kad klubo rodomos ambicijos leis pratęsti sutartį su komandos lyderiu.

„Visi puikiai žinome, kad žaidėjai nori pratęsti kontraktus, jei mato, jog klubo projektas eina į priekį. Normalu, kad futbolininkai nori matyti progresą visose srityse.

Manau, kad Harry Kane'as šiuo metu yra laimingas, kadangi mato progresą klubo viduje. 

Mes kalbame apie vieną geriausių puolėjų pasaulyje, kuris yra ir šio klubo veidas. Akivaizdu, kad norėčiau, jog Kane'as pratęstų kontraktą su „Tottenham“.

Vis tik man svarbiausia matyti, kad jis yra laimingas ir atsidavęs šiai komandai. Sprendimą dėl kontrakto pratęsimo turi priimti klubo atstovai ir pats futbolininkas“, – bendraudamas su „Sky Sports“ kalbėjo A. Conte.