A. Conte: Vidalis visada yra laukiamas mano komandoje

Vyriausiasis Londono "Chelsea" treneris Antonio Conte nepaneigė gandų, kad klubas domisi Miuncheno "Bayern" saugu Arturo Vidaliu.

30-metis čilietis, 2015 metais palikęs "Juventus" ir išvykęs į Vokietiją, šį sezoną yra praradęs startinę poziciją "Bayern" klube ir palaiko ne pačius geriausius santykius su Juppu Hyenckesu.

Teigiama, kad A. Vidalis nėra laimingas Miunchene ir svarsto galimybę apie išvykimą. A. Conte spaudos konferencijoje atsisakė patvirtinti, jog "Chelsea" yra derybose su čiliečiu, tačiau pabrėžė, kad jis visada yra laukiamas jo komandoje.

"Iš tikrųjų nemanau, kad dabar yra pats geriausias laikas kalbėti apie man nepriklausančius žaidėjus", - sakė A. Conte. - Ypatingai tuo atveju, kai jie yra siejami su mūsų klubu".

"Tačiau tiesa yra tokia, kad Arturo yra fantastiškas futbolininkas. Jaučiu didelę pagarbą jam už tai, kaip praleidome visus tuos metus "Juventus" klube.

Sutikčiau, kad jis visada būtų mano komandoje", - pridūrė futbolo specialistas iš Italijos.

A. Vidalis šį sezoną "Bayern" komandoje per sužaistas 23 rungtynes pelnė penkis įvarčius ir atliko du rezultatyvius perdavimus.