A. Contes debiutas pažymėtas kurioziškose rungtynėse išvargta pergale © PA nuotr.

Antonio Conte debiutavo prie „Tottenham“ ekipos vairo, o „pentinai“ savo žiūrovų akivaizdoje Konferencijų lygoje iškovojo sunkią pergalę.

„Tottenham“ 3:2 įveikė Arnhemo „Vitesse“ ekipą, o šiose rungtynėse buvo išdalintos net 3 raudonos kortelės.

Rungtynes prasidėjo trimis „pentinų“ įvarčiais per 28 minutes ir tuomet jau galėjo pasirodyti, kad viskas aišku, tačiau nieko panašaus: šeimininkams teko kaip reikiant pavargti.

Per likusią pirmojo kėlinio dalį „Vitesse“ įmušė 2 įvarčius ir visiškai rezultatą sušvelnino. Antrajame kėlinyje Olandijos ekipa vėl turėjo progų ir galėjo lyginti rezultatą.

„Tottenham“ gynėjas Cristianas Romero prieš save išvydo raudoną kortelę, kas svečių šansus dar labiau padidino. Tiesa, 80-ąją ir 84-ąją minutę raudonas korteles prieš save išvydo „Vitesse“ futbolininkai: Danilho Doekhi ir Markusas Schubertas, ir tai šeimininkų gyvenimą labai palengvino.

Galiausiai „Tottenham“ rungtynėse triumfavo, dabar savo grupėje galės šiek tiek lengviau atsikvėpti, o šiame mače, galima sakyti, pirmajame kėlinyje lyjo įvarčiais, o antrajame – raudonomis kortelėmis.

„AS Roma“, tuo tarpu, vėl neįveikė Bodės „Glimt“ komandos. Namuose J. Mourinho auklėtiniai 2:2 sužaidė su Norvegijos klubu.