A. Correa dublis padovanojo „Atletico“ ekipai pergalę prieš „Girona“ © ZUMAPRESS.com nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiame „La Liga“ susitikime Madrido „Atletico“ namuose rezultatu 2:1 palaužė „Girona“ futbolininkus.

„Matrasiniai“ rungtynes pradėjo puikiai ir jau 5 minutę išsiveržė į priekį. Po Antoine‘o Griezmanno perdavimo pasižymėjo Angelis Correa.

48 minutę Angelis Correa į savo sąskaitą įsirašė dublį. Argentinietis pasinaudojo grubia oponentų vartininko klaida ir pasiuntė kamuolį į vartus.

Svečiai sugebėjo rezultatą sušvelninti 66 minutę. Su rikošeto pagalba įvartį pelnyti pavyko Rodrigo Riquelme.

Po šio susitikimo Diego Simeone auklėtiniai bent kuriam laikui rikiuojasi ketvirtoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu, „Girona“ užima tryliktą vietą.