A. Di Maria: norėjau likti "Real" klube

Angelis Di Maria prisipažino, kad niekada nenorėjo palikti Madrido „Real“ ekipos ir persikelti į „Machester United“, dėl susižavėjimo ir pagarbos jo buvusiam klubui.

Argentinietis, kuris dabar žaidžia „Paris Saint-Germain“ klube, prisijungė prie „United“ 2014 metų vasarą už 59,7 milijono svarų sumą. Tiesa, pritapti Anglijoje žaidėjui nepavyko ir vos po vieno sezono „Premier“ lygoje jis persikėlė į Prancūzijos sostinę.

Di Maria sugrįš į „Santiago Bernabeu“ stadioną jau kaip PSG žaidėjas, per Čempionų lygos grupių varžybas lapkričio 3 dieną. Artėjant šiam susitikimui futbolininkas prisipažino, kad buvo priverstas palikti „Real“ ekipą.

„Aš visada norėjau likti Madrido „Real“ ekipoje. Tačiau aš niekada neturėjau gerų santykių su Florentino Perezu.“, - su Marca kalbėjo žaidėjas.

27-erių metų saugas yra pozityviai nusiteikęs kalbėdamas apie PSG šansus Europoje šiemet, bet taip pat pabrėžė, kad „Real“ visada išliks jam svarbiu klubu.

„PSG gali laimėti Čempionų lygą. Tiek žaidėjai, tiek klubas nori šio trofėjaus. Jūs pamatysite drąsią Paryžiaus ekipą Madride.

Aš niekada nepamiršiu „Real“ fanų. Tos ovacijos, kurių aš susilaukiau paskutinėse savo rungtynėse, buvo kažkas ypatingo ir to niekada nepamiršiu. Jei pelnyčiau įvartį „Santiago Bernabeu“ stadione, aš jo nešvesčiau. Aš tiesiog turiu per daug pagarbos šiai ekipai ir jos gerbėjams“, - apie būsimas rungtynes kalbėjo Di Maria.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...