A. Fergusonas nori, kad "Man United" susitelktų ties Europos lyga

"Manchester United" legenda Seras Alexas Fergusonas ragina buvusį savo klubą susikoncentruoti ties žaidimu UEFA Europos lygoje.

Anglijos čempionate "raudonieji velniai" šiuo metu užima penktąją vietą ir nuo laipteliu aukščiau esančio "Liverpool" atsilieka keturiais taškais, tačiau kelialapį į Čempionų lygą atneštų ir triumfas antrajame pagal pajėgumą Senojo žemyno turnyre.

Balandžio mėnesį vyksiančiame ketvirtfinalio etape "Man United" kausis su Briuselio "Anderlecht".

"Esmė tame, jog niekada nesame laimėję Europos lygos", - Fergusonas pasakojo ESPN FC. "Niekada neiškovojome UEFA taurės, koks šis turnyras buvo anksčiau. Dabar gavome puikius burtus. Nesakau, jog viskas yra užtikrinta, bet jie turi puikų šansą."

"Tai taip pat leidžia žaisti Čempionų lygoje - anksčiau to nebuvo, bet yra dabar, taigi, tai yra puiki paskata. Be to, gerai, kad joje (Europos lygoje - red. past.) nėra "Sevilla".

"Jeigu laimi trofėjų, tai svarbu. Tai yra Europos trofėjus. Nesvarbu, jog tai nėra Čempionų lyga - tai vis tiek Europos trofėjus. O jeigu jį iškovoji, patenki į Čempionų lygą. Paskatos tai padaryti yra didesnės."

"Taip pat, pailgėja tavo CV (gyvenimo aprašymas - red. past.). Jeigu laimėtume Europos lygą? Fantastiška. Prie to pridėkite Europos taurę, Taurių laimėtojų taurę, Čempionų lygą - jis ilgėja ir ilgėja. Mes taip pat norime būti sėkmingiausiu klubu Anglijoje."

Straipsnio įvertinimas: 4 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos