Angelis Gomesas palieka „LOSC Lille“ klubą ir keliasi į „Marseille“ ekipą.
Kaip praneša žurnalistas Fabrizio Romano, anglas į naująją ekipą keliasi kaip laisvasis agentas.
Saugas legendinėje komandoje rungtyniaus iki 2028-ųjų metų vasaros.
Praėjusiame sezone OM komanda užsitikrino vietą kito sezono Čempionų lygoje, o „Lille“ rungtyniaus Europos lygoje.
24-erių metų Angelis Gomesas „LOSC Lille“ klube rungtyniavo nuo 2020-ųjų metų ir per 134-erias rungtynes pelnė 10 įvarčių.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą