A. Gomesas rungtyniaus „Marseille“ klube © zumapress nuotr.

Angelis Gomesas palieka „LOSC Lille“ klubą ir keliasi į „Marseille“ ekipą.

Kaip praneša žurnalistas Fabrizio Romano, anglas į naująją ekipą keliasi kaip laisvasis agentas.

Saugas legendinėje komandoje rungtyniaus iki 2028-ųjų metų vasaros.

Praėjusiame sezone OM komanda užsitikrino vietą kito sezono Čempionų lygoje, o „Lille“ rungtyniaus Europos lygoje.

24-erių metų Angelis Gomesas „LOSC Lille“ klube rungtyniavo nuo 2020-ųjų metų ir per 134-erias rungtynes pelnė 10 įvarčių.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...