Antoine'as Griezmannas sekmadienį sužaidė paskutiniąsias savo namų rungtynes Madrido „Atletico“ klube. Jau prieš kurį laiką buvo paskelbta, kad 35-erių prancūzas po sezono persikels į JAV, kur gins „Orlando“ klubo garbę.
Puolėjas „Atletico“ garbę gynė nuo 2014 iki 2019 metų, o 2021-iaisi vėl sugrįžo po trumpo laikotarpio „Barcelona“ ekipoje. Būtent dėl savo etapo „Barcoje“ po paskutiniųjų namų rungtynių aistruolių ir atsiprašė A. Griezmannas.
„Dėkoju visiems, kad niekada nenusisukote. Tai yra neįtikėtina.
Man tai yra be galo svarbu. Dauguma tai jau girdėjote, bet noriu dar kartą atsiprašyti, kad buvau išvykęs į „Barceloną“. Tuomet nesupratau, kiek man reiškė šis klubas.
Buvau labai jaunas ir padariau klaidą. Galiausiai supratau, ką padariau, todėl pasistengėme kaip įmanoma labiau viską ištaisyti“, – į sirgalius kreipėsi A. Griezmannas.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Skamba lyg jam buvo kiokiu 18 metu kai isvyko i Barcelona, nors istikro buvo 28. Kita vertus is to transfero islose tiek ir Atletico (120M), tiek ir pats Griezmanas (beveik 50M). Po dvieju sezonu Atletico atgal nusipirko uz 20M. Totaliai nugreze Barca.
Skamba lyg jam buvo kiokiu 18 metu kai isvyko i Barcelona, nors istikro buvo 28. Kita vertus is to transfero islose tiek ir Atletico (120M), tiek ir pats Griezmanas (beveik 50M). Po dvieju sezonu Atletico atgal nusipirko uz 20M. Totaliai nugreze Barca.
Skamba lyg jam buvo kiokiu 18 metu kai isvyko i Barcelona, nors istikro buvo 28. Kita vertus is to transfero islose tiek ir Atletico (120M), tiek ir pats Griezmanas (beveik 50M). Po dvieju sezonu Atletico atgal nusipirko uz 20M. Totaliai nugreze Barca.
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą