A. Griezmannas išgelbėjo "Barcą" nuo gėdos Karaliaus taurėje, "Real" taip pat turėjo paplušėti

Trečiadienį Ispanijos Karaliaus taurėje vos apsieita be sensacijų.

Šešioliktfinalyje "Barcelona" susigrūmė su Ibisoje įsikūrusia komanda – "UD Ibiza-Eivissa". Trečioje Ispanijos šalies lygoje rungtyniaujanti Ibisos ekipa buvo arti netikėtumo, tačiau Antoine'as Griezmannas išgelbėjo "Barceloną" kailį.

9-ąją minutę "Ibiza" netikėtai įgijo pranašumą ir jį išlaikė iki pat 72-os minutės. "Barcelona" savo pirmąjį smūgį link vartų atliko tik 62-ąją minutę.

Antrojo kėlinio viduryje Antoine'as Griezmannas atstatė lygybę. Ypač skaudus smūgis šeimininkų ekipai buvo suduotas per pridėtą laiką – iki pratęsimo likus maždaug kelioms minutėms, tas pats A. Griezmannas spurtavo su kamuoliu ir pasiekė pergalingą įvartį.

Daug jėgų atidavusi Ibisos ekipa buvo priversta susitaikyti su skaudžia nesėkme, o "Barcelona", net ir sužaidusi prastas rungtynes, užsitikrino vietą kitame etape.

Kitose rungtynėse taip pat nelengvą pergalę iškovojo Madrido "Real" ekipa. Mokyklos dydžio stadione žaidę "baltieji" 3:1 pranoko "Unionistas" futbolininkus, rungtyniaujančius trečiajame divizione.

Garethas Bale'as išvedė svečius į priekį, tačiau "Unionistas" antrojo kėlinio pradžioje netikėtai išlygino rezultatą. Visgi po to reikalus išsprendė Brahimas Diazas – sykį nuo jo smūgio varžovus įsimušė į savus vartus, o jau pačioje rungtynių pabaigoje jis puikiu reidu padėjo galutinį tašką.

Į kitą etapą taip pat prasibrovė "Valencia", "Tenerife", "Real Sociedad", "Villarreal" ir Bilbao "Athletic".

"Ibiza" 1 - 2 "Barcelona"
9' [1 - 0] P. Caballe
72' [1 - 1] A. Griezmann
90+5' [1 - 2] A. Griezmann

"Unionistas" 1 - 3 "Real Madrid"
18' [0 - 1] G. Bale
57' [1 - 1] A. Romero
62' [1 - 2] Gongora (į savus vartus)
90+2' [1 - 3] B. Diaz